Aydın Akdeniz: 'Özür dileyin; çekilin'!

Camia barut fıçısı

Aydın Akdeniz: 'Özür dileyin; çekilin'!
Advert

Trabzonspor Divan Kurulu Üyesi Gazeteci -Yazar Aydın Akdeniz, Beşiktaş maçı sonrası patladı. Teknik Direktör Rıza Çalımbay başta olmak üzere yönetim ve futbolculara sert eleştirilerde bulunan Akdeniz, Başkan Muharrem Usta’ya seslenerek, ‘Özür dileyin; çekilin’ dedi

Trabzonspor tarihinin en kötü sezonlarından bir tanesi daha yaşamaya devam ediyor

İlk yarının son müsabakası Karabükspor karşılaşmasından itibaren başlayan ve ikinci yarıda Beşiktaş müsabakasına kadar devam eden düşüş sürecine ilişkin açıklamalarda bulunan Akdeniz, ‘Trabzonspor, bu yönetimden bir an önce kurtulmalıdır’ diye konuştu.

Akdeniz, Beşiktaş karşılaşması öncesi BJK Teknik Direktörü Şenol Güneş’in bazı taraftarlarla yaşadığı polemik için, ‘Şenol Güneş’i bir takım ne idüğü belirsiz kişilerin yargılaması ne haddinedir nede güçleri yeter. Şenol Güneş’in de polemiğe girmesi doğru değildi’ dedi.

Trabzonspor’un kötü günler yaşadığını ve bu kötü gidişatta yönetimin payının büyük olduğunu kaydeden Akdeniz, ‘Bu yönetimle olmayacağını, yürümeyeceğini başından beri söylüyorduk ne yazık ki haklı çıktık.  Trabzonspor düştüğü yerden kalkar, yapılacak ilk şey bu yönetimin camiadan özür dilemesi ve çekilmesidir. 50 yılda şampiyonluk sözü sadece hayal ürünü olmuştur.’ Dedi.

Futbolculara da seslenen Akdeniz, ‘Bu kulüpte alacağını son kuruşuna kadar tahsil eden ve fakat TS’a hiç bir şey vermeyen futbolcularında bir an önce çekip gitmesinde fayda var, onlarda yönetim gibi Trabzonspor camiasından özür dilemedirler’ dedi.

Trabzonspor’un Divan kurulu üyesi Akdeniz, TD Çalımbay’ın BJK karşılaşmasının ardından, ‘Bu kadroyu biz kurmadık’ sözlerine de sert çıktı. Akdeniz, ‘Rıza hoca onu külahıma anlatsın, ekibin başına gelirken elindeki malzemeyi bilmiyormuydu?, imza atarken TS’u tanımıyormuydu?’ şeklinde konuştu.

BEN TALİBİM

Akdeniz, sözlerini şöyle tamamladı:

‘TS, bugün hala Abdulkadir ve Yazıcı’dan medet umuyor. Güzel de koca camianın çaresi bumudur? Yabancı futbolculara trilyonlar akıtılırken bu çok şey beklenilen isimlere hakkı verilmişmidir? Böyle bir gerçek karşımızda durmaktadır. Koca camia elbette düştüğü yerden kalkar. Trabzonspor zaten bir efsanedir bu efsaneyi taşıyacak yönetim bugün işbaşında değildir. TS, bu kötü günleri elbette atlatacaktır, sahipsiz kalmayacaktır. Hiç kimse sahip çıkmasa bile ben Aydın Akdeniz olarak bu kulübün yönetimine talibim ve yönetirim diyerek iddiamı ortaya koyuyorum’

muharrem usta trabzonspor aydın akdeniz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sayın Cumhurbaşkanımız kimsesizlerin kimsesidir
Sayın Cumhurbaşkanımız kimsesizlerin kimsesidir
Ünal Yılmaz izdihamı
Ünal Yılmaz izdihamı