Advert

2019’da Süleymaniye’de inşallah kayak sporu yapacağız

İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü Kayseri'ye gidecek

2019’da Süleymaniye’de inşallah kayak sporu yapacağız

Vali Okay Memiş, Belediye Başkanı  Ercan Çimen  ve kurum amirlerinin Süleymaniyedeki valilik ofisinde yaptığı toplantı sonrası bilgiler veren İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü İsrafil Aslan, hedeflerinin 2019’da Süleymaniye Bölgesinde kayak sporu yapmak olduğunu söyledi.
Bu amaçla son gelişmelerin ele alındığı toplantının gündemine ilişkin açıklamalarda bulunan Aslan, ‘İl Müdürlüğü olarak Valimiz sayın Okay Memiş’ten bu konuda ne yapılması gerekiyorsa o talimatları almıştık. Şimdi İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğümüz ile İl Özel İdareden bazı yetkilerle önümüzdeki günlerde Kayseri’de bazı temaslarda bulunacağız. Valilik ve İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü nezninde yapılacak temaslar sonrası Süleymaniye Bölgesinde yaralanılmak üzere oradaki bazı araç gereç ve ekipmanları Gümüşhane’ye getirmeyi planlıyoruz. Süleymaniye Bölgesinde de mevsim şartları oluştuğunda inşallah 2019 yılında biz Gümüşhane de kayak sporunu yapmayı hedefliyoruz’ dedi.

Bilindiği üzere Süleymaniye Turizm Bölgesi tarihi dokusu ve barındırdığı zengin kültür hazinesi il şehrin bacasız sanayi turizm adına büyük önem arzediyor. Bu nedenle Süleymaniye Kış Turizmi de bu gerçeğin önemli bir köşetaşı olarak yerini koruyor ve kısa sürede hayata geçirilmesi planlanıyor.

israfil özdemir kayseri süleymaniye kayak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye Cumhuriyetinin temeli kültürdür
Türkiye Cumhuriyetinin temeli kültürdür
Sahne kapandı
Sahne kapandı