Güneri Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından kabul edildi

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Beştepe Külliyesindeydi

Güneri Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından kabul edildi
Advert

Gümüşhaneli Antrenör Baykan Arslan’ın boks sporuna kazandırdığı Milli sporcu Elif Güneri, 8 Mart’ta Cumhurbaşkanı Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile Başbakan Binali Yıldırım ve eşi Sare Yıldırım tarafından kabul edildi.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya tarafından gün adına Cumhurbaşkanlığı Beştepe Külliyesine davet edilen Güneri, burada Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başkaban Yıldırım’la bir süre görüştü. Güneri, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım ile gün anısına fotoğraf çektirdi.
Güneri, ziyarete ilişkin Gündoğumu’na izlenimlerini anlatırken, 8 Mart gibi kadın adına çok anlamlı bir günde Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım’ı ziyaret ettiklerini belirtirken Cumhurbaşkanı Erdoğan’a atanamayan sporcuların durumunu ilettiğini söyledi.

 

Güneri Dünya Şampiyonası’na hazırlanıyor
Milli sporcu Elif Güneri, Trabzon’da kampa girdi. 23 Marta kadar Trabzon’da kalacak olan Güneri, Milli Antrenör Cahit Süme eşliğinde dünya şampiyonasına hazırlandıklarını söyledi.
Güneri, ‘Trabzon’dan sonra kamp çalışmalarımız Kastamonu ile devam edecek. Polonya milli takımı bize gelecek ve bir süre kamp yapacağız. Daha sonra biz Polonya’da kamp yapacağız. Mayıs ayındaki şampiyonaya kadar kamp bu şekilde devam edecek’ dedi. 

 

cumhurbaşkanı erdoğan binali yıldırım beştepe külliyesi 8 mart
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sayın Cumhurbaşkanımız kimsesizlerin kimsesidir
Sayın Cumhurbaşkanımız kimsesizlerin kimsesidir
Ünal Yılmaz izdihamı
Ünal Yılmaz izdihamı