Advert

AK Parti Gümüşhane İl Kadın Kolları 5. olağan kongresi yapıldı

AK Parti Gümüşhane İl Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi

AK Parti Gümüşhane İl Kadın Kolları 5. olağan kongresi yapıldı

AK Parti Gümüşhane İl Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Kayıtlı 600 delegenin bulunduğu ve tek listeyle gidilen kongrede Münire Şeyhoğlu başkan seçildi.

Kongreye katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İnsan Hakları Başkanı Dr. Ravza Kavakcı Kan yaptığı konuşmada geçmiş yıllardaki uygulamalardan, darbe dönemlerinden kısaca bahsederek özellikle seçilmiş Milletvekili Merve Kavakçı'nın TBMM'de yemin ettirilmediği gün yaşanılanlara değindi.

O günlerden bugünlere kıyaslamalar yaparak "Bizler elimizdeki nimetlerin farkında olmak mecburiyetindeyiz" değerlendirmesinde bulunan Kan, "1999 depreminde hepimiz bir açıklama bekledik. Merve Kavakçı'ya TBMM'de had bildiren Başbakan çıkar ve kameraların önünde 'Deprem bölgesine gidemiyoruz, yollar yıkıldı' der. Koskoca Türkiye'nin bir helikopteri yoktu demekki Hükümetten birisini deprem bölgesine götürmek için. Geçtiğimiz aylarda Bangladeş'e gitmiştik. Orada AFAD, TİKA, Kızılay'ı, ismini bile bilmediğim yeni kurulmuş onlarca yardım derneği gördüm. Orada milletiyle, devletiyle Türkiye'yi gördüm. Noldu? 1999'da bir helikopter bile yoktu demekki. O günlerden bugünlere geldik. Şimdi dünyanın neresinde biz mazlum varsa koşan bir Türkiye haline geldik" dedi.
Afrin'de vatan evlatlarının vatandaşlar için hayat haklarından vazgeçmiş şekilde koştuklarını, gazilerin de yeniden oraya gitmek istediğini kaydeden Kan, "Kadınıyla erkeğiyle Türkiye askerlerinin de yanında devletinin yanında. Millet devlet bütünleşmiş durumda. O eski Türkiye geride kaldı. Liderlerinin başka ülke liderlerinin karşısında süklüm püklüm durduğu Türkiye artık yok. Artık dünya 5'ten büyüktür diyen, bunu diyerek sadece kendi ülkesinin mazlumlarının değil bütün dünya mazlumlarının derdiyle dertlenen bir liderimiz var. Saçma sapan ayrımcılıkların karanlık sayfalara gömülmesini sağlayan bir AK Parti'miz var. Bizler elimizdeki nimetlerin farkında olmak mecburiyetindeyiz" diye konuştu.

Kongrenin son bölümünde kadınlar doğum günü olan İl Başkanı Av.Celalettin Köse'ye sürpriz doğum günü pastası kesti. - GÜMÜŞHANE.

 

Haberler

dr. ravza kavakçı kan ak parti gümüşhane il kadın kolları münire şeyhoğlu recep tayyip erdoğan av. celalettin köse
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
BEDRİ AĞAÇ     2018-03-11 1999 da Türkiye'nin bir helikopteri bile yoktu diyen cehalete ne diyelim bilmem ki. Yalan olur da bu kadar mı olur? Ee tabi 2014 seçim afişlerinde "milli uçağımızı yaptık uçuyor, nerden nereye" diyenlerden ne beklenir ki? Sade bir not merak eden açsın baksın. 1999 daki helikopter sayımız şu an mevcut miktarın %90 idi. Artık bu ülkede savunacak birşey, söylüyecek doğru bir söz bulamadığı için yalan ve yanlış propaganda yapmaktan, başka bir yol bulamayanların düştüğü çaresizliğin göstergesidir.
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Firmalar yok olup gidiyor!
Firmalar yok olup gidiyor!
“Beni Ödülle Cezalandırma”
“Beni Ödülle Cezalandırma”