Paris kıl payı kaçtı Trabzon'da moral arayacaklar

Gümüşhaneli Atletler moral arıyor

Paris kıl payı kaçtı Trabzon'da moral arayacaklar

Gümüşhaneli Atletizm Takımı, Fransa’nın başşehri Paris’te Nisan ayında yapılacak olan Liselerarası Dünya Atletizm Şampiyonası’na saliseler farkıyla gidemedi.
Mersin ayağındaki yarışma da son anda kaçan büyük organizasyonun üzüntüsünü yaşadıklarını belirten Milli Antrenör, İl Atletizm Koordinatörü Ertuğrul Sarı, Federasyon tarafından Trabzon’daki Balkan  Dağ Koşusuna davet edildiklerini söyledi.
Ödüllü yarışmanın yarışmaya katılacak 16 sporcu için önem taşıdığını belirten Sarı, inişli çıkışlı zorlu mücadelede yine her zaman olduğu gibi ilk sıralarda yer alabilmek için mücadele edeceklerini kaydetti.

BİZE NAZAR DEĞDİ
Gümüşhane’den gördükleri desteğe teşekkür eden Sarı, ‘Sporcularımızın başarısı Gümüşhane’de atletizm sporuna olan bakış açısını da değiştirdi. Başta Sayın Valiliğimiz olmak üzere, İl Gençlik Spor Müdürlüğümüz, okul müdürlüğümüz ve bu şehrin gerçekten kıymetli iş dünyası, ağabey konumundaki büyüklerimiz de bizleri yalnız bırakmıyorlar. Bu değere layık olmak için işimize daha sıkı sarılıyoruz. Trabzon için düğmeye bastık daha hırslıyız ve başarı için çalışıyoruz. Fransa biletini bize nazar değdi, sporcularımıza nazar değdi diye değerlendiriyorum çünkü Mersin’de kötü bir performans sergileyemedik adeta saliseler farkıyla Dünya Şampiyonası organizasyonu kaçtı, üzgünüz ancak önümüzdeki dönemlerde çok daha önemli büyük organizasyonlarda Gümüşhaneli atletler mutlaka yerini alacaklardır’ dedi.

 

ertuğrul sarı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nebil Özgentürk:
Nebil Özgentürk: "Hayat, umutsuzluktan umut yaratmaktır"
Trabzonspor Seyit Onbaşı’nın mezarını ziyaret etti
Trabzonspor Seyit Onbaşı’nın mezarını ziyaret etti