Advert

Eriş Yıldırım derken Kurtar'da gitti

Gümüşhanespordan resmi açıklama geldi

Eriş Yıldırım derken Kurtar'da gitti

Gümüşhanespor, Teknik Direktör Güvenç Kurtar ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdı. Gümüşhanespor Yönetimi Kurtar’a kulübe verdiği emekler için teşekkür etti,  başarı diledi.

HACETTEPE DEPLASMANI HAZIRLIKLARINA ARA VERİLMEDEN BAŞLANDI
Gümüşhanespor vermeden Hacettepe maçı hazırlıklarına, takım antrenörü Sezgin Köprülü yönetiminde başladı. Takım teknik direktörlük görevi için atılan somut adım basın mensuplarıyla ve taraftarlarımızla paylaşılacaktır. 
‘Bizim için önemli olan Gümüşhanespor dur’
Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Kulüp Başkanı İsmet Çakmak, “Gümüşhanespor’un hedefi nettir. Bu hedef doğrultusunda gereken çalışmalar yapılacaktır. Sezon sonu özlemle istediğimiz şampiyonluk için tüm mücadelemizi göstereceğiz. Bu yolda taraftarlarımızın sonsuz desteğine ihtiyaç duyuyoruz. Onlar her zaman Kırmızı-Beyazlı takımımızın itici gücü olmuştur. Gümüşhanespor bireylere mahkûm kalmadan her zaman kalıcı kalmalıdır. Bunun için hep ve tam destek sağlanmalıdır. Uzun ve zorlu maçlar bizleri bekliyor. Sezonun ikinci yarısında düşme potasında olan ve Play - Off isteyen takımlar daha hırsı maçlarına çıkıyor. Tabi ki bizlerde bunun farkındayız. Önümüzde 7 final maçı var. Birlik ve beraberliğimizi koruyarak hedefimize ulaşmak istiyoruz” diye konuştu 
Başkan Çakmak, “Şampiyonluk yolunda ilerleyen Gümüşhanespor’umuza geçmiş dönemde başkanlık ve yöneticilik yapan herkese, desteklerini esirgemeyen Gümüşhane Valisi Okay Memiş’e, Onursal başkanımız ve Milletvekilimiz Hacı Osman Akgül’e, Milletvekilimiz Cihan Pektaş’a,  ve Gümüşhane Belediye Başkanımız Ercan Çimen’e teşekkür ediyorum. Bizler bir oldukça ve tek bir paydada birleştikçe hedefimize kavuşacağımıza olan inancım sonsuzdur.” Dedi. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Metin     2018-03-13 Hep söyledik durduk tüm sorumluluk yönetime aittir. Levent hoca döneminde başlayan sorunlar sürekli halının altına süpürüldü çözülmesi gerekirken görmezden gelindi. Harcanan paralara çok yazık oldu.Levent hoca gittikten sonra bu takımın asla şampiyon olamayacağını gizli şampiyonun Hacettepe veya Bugsaşın olacağını söyledik Bu kötü tablonun tek sorumlusu başta kötü yönetim ve Futbol ahlakı olmayan Gümüşhaneye sırf para için gelen bu oyuncu gurubudur.Bu oyuncular takıma sürekli ihanet etti
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye Cumhuriyetinin temeli kültürdür
Türkiye Cumhuriyetinin temeli kültürdür
Sahne kapandı
Sahne kapandı