Ziya Doğan gerçeği

Herşey inanmakla başlar

Ziya Doğan gerçeği

Herşey inanmakla başlar. Basit bir deyimle inanmak başarmanın yarısıdır. Ziya Doğan ismi bu bakımdan önemlidir. Gümüşhanespor ile Ziya Doğan doku bekleyen vücut gibi yıllar sonra şifa bulacaktır.

 

FAKATTT!

Gümüşhanespor; 3.lig de uzun yıllar mücadele etti.

2.Lige nasıl yükseldiği de bellidir. Bir şehir bütünleşirse, her şeyi sadece şampiyonluk olarak konsantre ederse başarır. Bu ne demektir?

Bu toprakların öz evladı Ziya Doğan Gümüşhanespor için ‘evet’! demişse bu çok şey ifade eder. En başından tanıdığımız Ziya Doğan inanmadığı hiç bir şeye evet demeyeceğine göre bu şehre, takıma, yöneticisine, insanına güveniyor demektir. Gümüşhane küçük şehir ‘mışlı, mişli’ cümleler artık bir kenara bırakılmalı yepyeni bembeyaz bir sayfa açılarak Hacettepe deplasmanıyla sanki lige yeni merhaba deniliyormuş gibi mücadele edilmelidir.

 

ZİYA DOĞAN DOPİNG YAPTI

Kuşkusuz nasıl geldi, getirildi, ikna edildi sosyal medya haberleşme konusunda başa bela. Biz işin asla magazin tarafında olamayız. Ortada bir gerçek var. O gerçek artık bu Gümüşhanespor 2.lig de daha fazla kalmamalıdır. Sebep sonuç ilişkisinin karşıtlığı şampiyonluktur, yani karşılaşılan fırtınalarla değil, Ziya Doğan’ın Gümüşhanespor’u, PTT 1. Ligin kapısına nasıl getireceği tartışılmalıdır,

Bu potansiyel, Beşiktaş’ın, Milli Takımın süper ligin havasını solumuş kurt teknik adam da fazlasıyla vardır.

Gelişi Gümüşhane’yi ayağa kaldırmış, Gümüşhanespor’a doping etkisi yapmıştır.

 

VALİ MEMİŞ FAKTÖRÜ

Gümüşhanespor’un en büyük  avantajı futbolu seven hakikaten Gümüşhanespor için emek veren genç bir valiye sahip olmasıdır. Levent Eriş, Ahmet Yıldırım, Güvenç Kurtar ve son olarak Ziya Doğan’ın bu hızlı teknik adam değişikliği trafiğinde olup bitenden çok bu kulübün şampiyon olabilmesi için tüm gücünü kullanmıştır. Gümüşhane gibi Gümüşhanespor’un üzerine titremektedir. Öyle ki Ziya Doğan konusundaki ısrarı, bizzat devreye girerek şehre kulübün başında görmek istedikleri isteğini ifade etmeleri transfer noktasında önemli adımlar olarak göze çarpmıştır.

ZİYA HOCA NE YAPACAK

İnatçı, hırslı ve aynı zamanda profesyonelliğin gereği olarak hedefe oynayan kulüpte savaş verecek olması Doğan’ın en önemli avantajı olarak ortaya çıkıyor. Hani derler ya; Şehir Ziya Doğan’ı çağırıyor, o da gereğini yapıyor. Ankara deplasmanı galibiyeti işin boyutunu çok ama çok değiştirecektir.

 

HAYDİ GÜMÜŞHANE

Bugüne kadar ne olduysa, neler konuşulduysa, hangi kırgınlıklar yaşandıysa kim kimin için ne dediyse, kimin kimde alacağı varsa lütfen artık Gümüşhane şehri için kenara koyulmalıdır. Hesap kitap sezon sonuna bırakılmalıdır. Gümüşhane şehri bugüne kadar çoğu şeyleri başardı ve de başarmaya devam ediyor. Ziya Doğan’la Gümüşhnespor bu başarılara yeni bir halka ekleyebilir yeter ki yanında olduğunu hissettirelim.

 

SİYASETÇİSİNDEN STK’SINA SOKAKTAKİ İNSANINDAN TARAFTARINA:  ŞAMPİYONLUK SİZİ ÇAĞIRIYOR

Son söz; biz Ziya Doğan’a güveniyoruz. Bundan önce emeği geçen isimlere de Gümüşhanelilerin centilmenlik örneği olarak teşekkür edelim olmadı diyelim, gönüllerini alalım. Dönelim bizim konuya siyasetçisinden, stk’sına sokaktaki insanından taraftarına şampiyonluğun bir büyük özlemi gidermenin şimdi Gümüşhane’de rüzgârı esiyor. Bunu başarabiliriz. Sezon sonunda boyun büküp dudak bükmek yerine kol kola, el ele, omuz omuza PTT 1. lige yükselmeye ne dersiniz?

ziya doğan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Metin     2018-03-14 Ziya hocam, Konya deplasmanında başkanla görüşerek başkan sana takımda sorunlar var keşke sezon başı gelseydin ve başkan seni oyuncularla tanıştırmadığı için görevi kabul etmediğini kısaca bu oyuncu gurubunun çok problemli olduğunu bunlarla asla şampiyon olunamayacağını çok doğru bilerek gelmedin aradan haftalar geçti üstelikte bu takım sahasında Bugsaşa farklı yenilerek playof şansını bile zora sokacağı bir ortamda neden geldiniz değişen nedir.Sihirli değneğinizmi var.Playoftan çıkmak garantimi
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TBB’DE Eğitim Şöleni
TBB’DE Eğitim Şöleni
İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar
İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar