Federasyondan Ziya Doğan mesajı

Gümüşhanesporun bu toprakların öz evladı olan Sayın Ziya Doğan ile hasretine son vereceğine inancımız tamdır

Federasyondan Ziya Doğan mesajı

İstanbul - Gümüşhane Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Tahsin Söğüt, Gümüşhanespor teknik direktörü Ziya Doğan'a kutlama mesajı gönderdi. Söğüt, şunları söyledi:

Türk Futbolunun önemli ismi, Beşiktaş ve Milli Takımın eski futbolcusu, hemşerimiz Sayın Ziya Doğan’ın Gümüşhanespor’la anlaşmaya varması Federasyonumuz tarafından büyük bir memnuniyetle karşılanmıştır.
Yıllardır PTT 1.Lig hayali ile yanıp tutuşan Gümüşhanesporun bu toprakların öz evladı olan Sayın Ziya Doğan ile hasretine son vereceğine inancımız tamdır.


Futbol tecrübesi, Gümüşhane şehrine olan sevgisi aynı zamanda hemşerileri tarafından da takdir gören isim olarak Sayın Ziya Doğan’ın federasyonumuz her zaman yanında olacaktır.


Bütün Gümüşhane kamuoyunda olduğu gibi, federasyonumuz da Sayın Ziya Doğan tercihini Gümüşhanesporun başarısında en önemli etken olarak görmektedir.


Bu inanç ve samimi duygular içerisinde Gümüşhanespor’a evet diyen, şampiyonluk hedefinde elini taşın altına koymaktan çekinmeyen, futbol bilgisi, tecrübesi ile tarihi başarılarla ve gururla dolu olan Gümüşhanespor’u şampiyonluğa taşıyacağına inandığımız çok değerli hemşerimiz, kardeşimiz Sayın Ziya Doğan’a başarılar diliyoruz. Ayrıca bu transferde emeği geçen Gümüşhane Milletvekili Sayın Osman Akgül'e de teşekkür ediyor; sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

 

Yönetim Kurulu a.

Tahsin SÖĞÜT
Genel Başkan

ziya doğan güdef
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzonspor Seyit Onbaşı’nın mezarını ziyaret etti
Trabzonspor Seyit Onbaşı’nın mezarını ziyaret etti
Tarihi fırsat kaçtı mı dersiniz?
Tarihi fırsat kaçtı mı dersiniz?