İstemiyorsanız çekin gidin

CHP Kelkit İlçe Başkanı Nevzat Canpolat, 2019 cumhurbaşkanlığı hükümet seçim sistemi için boykot çağrısında...

İstemiyorsanız çekin gidin

CHP Kelkit İlçe Başkanı Nevzat Canpolat, 2019 cumhurbaşkanlığı hükümet seçim sistemi için boykot çağrısında bulunan İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke’ye sert çıktı. Canpolat, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun boykot açıklamasına destek olarak seçimi kazanacaklarını yineledi.

Partinin disiplin içerisinde yoluna devam etmesi, eski alışkanlıklarından kurtulması ve bu anlayışla 2019’a devam etmesi gerektiğini belirten Canpolat, Selin Sayek Böke’ye ‘Bu parti size seçilebileceğiniz en iyi yerden vekillik vermiş. Gidiniz bakalım AKP’de, MHP’de olduğu gibi konuşabilirmisiniz? Yani bu nedir; her gelen bir açıklama yapıyor, böyle şey olmaz. CHP, sıradan bir parti değildir. Seçimi kazanacağız, kimse kendi kendine bir şeyler üretmeye kalkışmasın. İstemiyorsanız çekin gidin’ dedi.

 

MUSA ÇAM’A YAPILANLAR KAYBEDECEKLERİNİ GÖSTEGESİDİR

Canpolat, Pazartesi günü geç saatlere kadar meclisten geçirilen cumhur ittifakı seçimine ilişkin bazı maddelerdeki değişiklikler esnasında Milletvekilleri Musa Çam’a MHP ve AKP milletvekilleri tarafından yapılan saldırıyı da kınadı. Canpolat, ‘İşte tüm Türkiye gördü, Sayın Musa Çam’a yapılanlar kaybedeceklerinin göstergesidir’ dedi.

nevzat canpolat selin sayek böke
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzonspor Seyit Onbaşı’nın mezarını ziyaret etti
Trabzonspor Seyit Onbaşı’nın mezarını ziyaret etti
Tarihi fırsat kaçtı mı dersiniz?
Tarihi fırsat kaçtı mı dersiniz?