Advert

Çimen GTSO'yu ziyaret etti

Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen’den GTSO’ya ziyaret

Çimen GTSO'yu ziyaret etti

Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Gümüşhane Belediye BaşkanYardımcısı  Yusuf Erdem, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Fahri Yalçın ve Parti Yönetimi ile birlikte  Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek  Gümüşhane Belediyesi tarafından yapılan çalışmalar hakkında kısaca  bilgi verdi.
Göreve başladıkları ilk andan itibaren bu şehre ve bu şehirde yaşayarak yaşadıkları topraklara gönül bağı ile bağlı olan insanlara hizmet etme heyecanını kaybetmeden çalıştıklarını belirten Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen,  Gümüşhane’yi daha yaşanılır ve örnek bir şehir yapabilmek için tüm belediye çalışanları ve yönetimiyle birlikte ellerinden gelen bütün çabayıortaya koymaya çalıştıklarını  söyledi.

BU ŞEHRE HİZMET ETMEK İÇİN HER DAİM BİZLERİN YANINDA OLDUNUZ

Gümüşhane Ticaret  ve Sanayi Odasının  şehrimize önemli  hizmetler sunduğunu söyleyerek şehre ve kendilerine kattıkları değere teşekkür etmek amacıyla bu ziyareti gerçekleştirdiklerini söyleyen  Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, ‘’ İlk olarak göreve geldiğim ilk günden itibaren yaptığımız iyi hizmetlerde bizlere vermiş olduğu destek ve   yapacağımız işlerde ise görüş alışverişinde bulunarak yanlışlarımızı düzeltmemiz için bizleri uyaran,  her daim Gümüşhane’mize  hizmet etmek için  bizlerle birlikte mücadele eden  GTSO Başkanımız İsmail Akçay’a şehrimiz adına huzurlarınızda bir kez daha  teşekkür ediyorum. Göreve geldiğimiz günden itibaren şehrimizi daha yaşanılır hale getirmek için istişare kültürüne  her zaman önem verdik. Bu istişareler sayesinde dehayata geçirmeye başladığımız proje ve çalışmalarla şehrimiz her geçen gün  değişmeye ve daha yaşanılır bir kent haline gelmeye başladı. İnşallahhayata geçirmeyi hedeflediğimiz projelerimiz tamamlandığında hep birlikte şehrimizi daha güzel  ve örnek bir kent haline getirmiş olacağız ’’şeklinde konuştu.

TEŞEKKÜR ETMENİN BİR MALİYETİ YOK
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren GTSO  Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Akçay ise ‘Mağrifetin iltifata tabi olduğunu,  yapılan güzel işleri de  takdir etmenin bir erdem olduğunu söyledi. Güzel hizmetlerin  devamlı olabilmesi  için takdir edilmesi gerektiğinin altını çizen Başkan Akçay, birlik ve beraberlik ve koordinasyon içerisinde kısacası  istişare ile yapılan her işinde daha fazla  başarılı olacağınısöyledi. Toplumun önünde  gitmenin her zaman meşakkatli bir süreç olduğunu belirten Başkan Akçay; ‘’Toplum olarak bazen seçtiğimiz insanlara gerektiği kadar destek veremiyoruz. Eleştirmek ve yalnız bırakmaktansa seçtiğimiz insanların yanında durmalıyız. Yanlışı varsa müdahale edip uyaracağız, doğrusu varsa takdir edip daha iyi hizmetler sunması için destek olacağız. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olarak önyargılarımızla hareket edersek vebal altında kalmış oluruz. İlimizde güzel hizmetler yapıldığını bugün hepimiz görüyoruz. Şehirdeki değişimi hep birlikte yaşıyoruz.Tabi ki yapılan hizmetlerin daha da iyi olmasını istiyoruz. İstemenin sonu  yok. Başkanımız ne kadar çalışırsa çalışsın. Biz kendisinden daha fazlasını isteyecek ve bekleyeceğiz. Ama  burada şunu da unutmayacağız. Bu hizmetlerin daha çoğunu isterken güzel şeylere mutlaka teşekkür etmeliyiz ki bu hizmetleri yapanlar da daha özverili ve güzel çalışmalar yapabilsinler. Teşekkür etmenin bir maliyeti yok.Ben başkanımıza ve ekibine  şehrimiz için yaptıkları bu güzel çalışmalar için teşekkür ederek bu güzel çalışmaların daha fazlasını yapabilmeleri içinde başarılar diliyorum’ ’dedi.
Ziyaret kapsamında söz alan katılımcılar ise  yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkındaki görüşlerini belirterekBaşkan Ercan Çimen ve parti yöneticilerinden bilgi aldı.

ercan çimen ismail akçay gtso ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öksürüğü Önlemek İçin 10 Altın Kural
Öksürüğü Önlemek İçin 10 Altın Kural
İktidar milletvekillerini de görmek istiyoruz
İktidar milletvekillerini de görmek istiyoruz