Vali Memiş ‘Can Veren Pervaneler’ adlı söyleşiye katıldı

Memiş: Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane’nin en önemli değerleri içerisinde yer aldı

Vali Memiş ‘Can Veren Pervaneler’ adlı söyleşiye katıldı

Vali Okay Memiş, Gümüşhane Üniversitesi’nin organize ettiği TRT’de ‘Can Veren Pervaneler’ adlı programı hazırlayıp sunan Hayati İnanç’ın katılımıyla gerçekleşen söyleşiye katıldı.

Kongre Merkezinde konuşma gerçekleştiren Vali Memiş, Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane’nin en önemli değerleri içerisinde yer aldığına vurgu yaparak, “2008 yılında kurulan Gümüşhane üniversitesi ile 2018 yılındaki Gümüşhane Üniversitesi çok farklı ve Gümüşhane’de yaşayanların ve dışarıda yaşayan Gümüşhaneli vatandaşların gururudur. Gümüşhane Valisi olarak sizler için sosyal ortamlar ve yaşam alanları hazırlıyoruz. 2 bin kişilik öğrenci yurdunun temellerini attığımızın müjdesini sizlere vermek istiyorum. Sosyal alanlarıyla Sema Doğan Parkı sizler için yapıldı. Belediyemizin öncülüğünde sizler için yine sosyal ortamlar oluşturmak adına AVM yapımına en kısa zamanda başlıyoruz. Sizlerle birlikte Gümüşhane halkının da bu yatırımlara ihtiyacı var” dedi.

Hayati İnanç’ın konuşmasında dinleyicileri tarihin derinliklerine götürdüğünü ifade eden Vali Memiş, ‘Hayati İnanç hocamızı keyifle dinlediğimi ifade etmek istiyorum. Müthiş bir anlatımla bizleri etkiledi, kendisine çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Program Hayati İnanç’a plaket ve çiçek takdiminin ardından son buldu.

 

 

TC Gümüşhane Valiliği

okay memiş can veren pervaneler gümüşhane üniversitesi gümüşhane
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzonspor Seyit Onbaşı’nın mezarını ziyaret etti
Trabzonspor Seyit Onbaşı’nın mezarını ziyaret etti
Tarihi fırsat kaçtı mı dersiniz?
Tarihi fırsat kaçtı mı dersiniz?