Adayımızla ilgili anket yaptırdık

Kurultay sonrası MHP yerel seçime hazırlanacak

Adayımızla ilgili anket yaptırdık

Ankara’da gerçekleştirilen son kurultaydan mutlu dönen MHP İl Başkanı Nadim Aydın, ilk hedeflerinin yerel seçimler olduğunu söyledi.

Kurultayı ‘müthiş’ olarak nitelendiren Aydın, ‘Gümüşhane’den üç isim Gümüşhane ve İstanbul merkezli olarak MYK’ya girdi. Sayın Musa Küçük, Sayın Selami Şişman ve Sayın Akın Üstün ile daha da güçlendik’ dedi.

Mazbataların teslim alınmasından sonra yola daha sıkı bir şekilde devam edeceklerini belirten Aydın, yerel seçime ilişkin olarak şunları kaydetti:

‘Şuanda hedef olarak biz diyoruz ki, Gümüşhane’de belediye başkanlığını alacağız, adayımız ile ilgili olarak bir de anket yaptırdık. İsmine müthiş bir ilgi var. Daha fazlasını şimdilik söyleyemem. MHP, Gümüşhane’de bu konuda iddialıdır, kendi adayı ile yarışa girecektir’. Dedi.

Aydın, ‘Kurultaydan güçlü çıkan MHP, Gümüşhane’de de farkını gösterecektir’ diyerek sözlerini tamamladı.

2019 Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi seçimi için, MHP Lideri Bahçeli’nin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 2019 adaylığı noktasında herhangi bir arızi durum şerhini öne sürmesine ilişkin açıklamasının hatırlatılması üzerine İl Başkanı Aydın, ‘Bu politikalar devam ettiği sürece AKP’nin adayı Erdoğan’ı MHP destekleyecektir. Ancak 2019’a daha bir buçuk yıl var. O zaman kadar ne olur bilemeyiz’ dedi.

nadim aydın gümüşhane kurultay mhp erdoğan belediye başkanlığı seçimi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mansur Yavaş neden mi önde?
Mansur Yavaş neden mi önde?
Toplu Taşımada Sağlıklı Kalma Rehberi
Toplu Taşımada Sağlıklı Kalma Rehberi