Çöp poşetini al gel…

Kelkitliler Sosyal Yardımlaşma Eğitim ve Kültür Derneği'nden açıklama

Çöp poşetini al gel…

Kelkitliler Sosyal Yardımlaşma Eğitim ve Kültür Derneği olarak, bir sosyal sorumluluk projesine öncülük etmek istedik.  Memleketimize, ormanlarımıza, doğamıza sahip çıkıyoruz. Sen de çöp poşetini al ve bize katıl.

6 Mayıs 2018 Pazar günü saat 10.00 da İstanbul / Şile Hacıllı Köyü’nde bir araya gelip Hacıllı Şelalesi’ne doğa yürüyüşü yapıyoruz. Dönüşte çevre temizliği yaparak saat 15.00’de köye dönüyoruz. Saat 17.00’de başlayacak piknik organizasyonu ile etkinliğimizi sonlandıracağız.

Organizasyonun yapılacağı bölgeyi https://www.yolacikmali.com/2016/04/hacili-koyu-selaleleri/ adresinden inceleyebilirsiniz.

Doğa yürüyüşü için ihtiyacınıza yetecek büyüklükte bir sırt çantası, tercihlerinize göre yiyecek, sandviç, meyve, kuru yemiş, su, yedek kıyafet ve yüzmek isterseniz havlu almanızı öneriyoruz.

Piknik menümüzde kavurma, pilav, cacık, salata ve meyve olacaktır. İçecekleri katılımcılar bireysel tercihlerine göre kendileri tedarik edecektir.

Talep olması durumunda, katılımcı sayısına göre ulaşım için araç tedarik edilecek, yer ve ücret konusunda da bilgilendirme yapılacaktır.

Organizasyona katılımın fazla olması, doğamız ve sosyal aktivitelerin hayatımızdaki yeri açısından önem taşımaktadır. Bu aktivite, İstanbul gibi bir metropolde yaşayan bizlerin nadir olarak yaşayabileceği, özellikle çocuklarımızın sosyalleşmesi ve kısıtlı şehir yaşantısından uzaklaşabilecekleri bir fırsattır. 
Öncülük etmek istediğimiz bu projeyi periyodik olarak düzenli hale getirmeyi ve diğer sivil toplum örgütlerinin de katılımını amaçlamaktayız.

Kelkitliler Sosyal Yardımlaşma Eğitim ve Kültür Derneği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehit Başkan Kabri Başında Anıldı
Şehit Başkan Kabri Başında Anıldı
Şehirde öne çıkan iddialara yanıt verdi
Şehirde öne çıkan iddialara yanıt verdi