Her tanıtım Gümüşhane'ye biraz daha güç katıyor

GÜDEF Başkanı Söğüt, Ankara'dan döndü

Her tanıtım Gümüşhane'ye biraz daha güç katıyor

Gümüşhane Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Tahsin Söğüt, her tanıtım günleri organizasyonunun Gümüşhane şehrine biraz daha güç kattığını söyledi.

Ankara’da bu yıl 6.sı düzenlenen Gümüşhane Tanıtım Günleri’nin açılış programına katılan Söğüt, izlenimlerini Gündoğumu ile paylaştı.

Gümüşhaneli hemşerileriyle buluşan ve hasret gideren Söğüt, şunları söyledi:

‘Her organizasyon şehrimiz adına biraz daha güzelleşiyor üzerine katarak devam ediyor. Ankara’da bu yıl 6.sı düzenlenen tanıtım günlerinde Gümüşhaneliler, siyasetçisinden sade vatandaşına, yöneticisine kadar yeniden bir araya gelme fırsatı buldu. Bu tür eylemler şehrin bir farkındalık yaratması adına önem arzediyor. Gümüşhane’nin bilinen yüzünden öte düşünebiliyormusunuz? Bir yıl görüşmeyen ya da daha fazla görüşme fırsatı bulamayan Gümüşhaneliler, burada buluşuyor hasret gideriyor buna farklı illerden gelen Gümüşhanelileri ve diğer şehrin insanlarını da eklerseniz, ifade etmek istediklerimiz daha da net olarak ortaya çıkıyor. Gümüşhane bize göre son dönemde her anlamda kendisini gösteren, fark ettiren bir şehir olma yolunda hızla ilerliyor. Burada hükümetimizin de şehrimize verdiği önemin ayrıcalığını belirtelim. İnanıyoruz ki, Gümüşhane daha da büyüyecek buna dair işaretler her geçen gün artıyor sadece gelecek havalimanı Gümüşhane’yi bambaşka bir alana taşıyacak. Benim gördüğüm kadarıyla Ankara’dan iyi izlenimlerle dönüyoruz, hemşerilerimle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadık’ dedi.

tahsin söğüt ankara tanıtım günleri gümüşhane
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'dan da öte!
İstanbul'dan da öte!
Başkan Çimen'den sanayi esnafını ziyaret etti
Başkan Çimen'den sanayi esnafını ziyaret etti