Ziya Doğan altyapı ile buluştu

Teknik direktörlük yaptığı her kulüpte olduğu gibi Gümüşhanespor’da da altyapıya önem veren Ziya Doğan...

Ziya Doğan altyapı ile buluştu

Teknik direktörlük yaptığı her kulüpte olduğu gibi Gümüşhanespor’da da altyapıya önem veren Ziya Doğan genç oyuncularla buluştu.
Gümüşhanespor Tekke Köyü Tesisleri’nde  U19 grubu hariç altyapıda yer alan tüm oyuncu grubunu Antenörler Ahmet Aydın ve Mahir Şafak’ın organize ettiği organizasyonda izleyen Doğan, A takıma futbolcu aradı.

HER YERİ TARAYACAĞIZ
Altyapıya önem veren teknik direktör olarak Gümüşhane’nin her tarafını tarayacaklarını belirten Doğan, ‘U19 ligi dağılmış o grubu izleme fırsatı bulamadık. A takıma verebileceğimiz gerek kondisyon gerekse teknik olarak hazır diyebileceğimiz henüz bir isim bulamadık. Gümüşhane merkezi 40 bin kişi, 10 bin kişi futbolcu olmak istiyor. Tabi bu süreç kolay değil, bir zamana ihtiyaç var. Yalnız ben yardımcılarıma da talimat verdim. Gümüşhane’nin her tarafını tarayacağız. Ulaşabileceğimiz genç yetenekleri bulup Gümüşhanespor’a kazandırmak istiyoruz. Bugünkü mücadelede genç kardeşlerimizi izleme fırsatı buldum. Onlara moral oldu’ dedi. 

SEZGİN KÖPRÜLÜ NİĞDE BELEDİYE KARŞILAŞMASINI İZLEYECEK

Bu hafta sahasında Pendiksporu ağırlayacak olan Gümşhanespor, geleek hafta oynayacağı Niğde Belediye karşılaşmasınıda mercek altına aldı.Antrenör Sezgin Köprülü, Niğde Belediyeyi izleyerek gerekli raporu teknik direktör Ziya Doğan'a sunacak

 

ziya doğan altyapı ahmet aydın mahir şafak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Recep boz     2018-03-26 Yalandan ziyaretler bunlar 1 tane alıp oynatsın Ziya DOĞAN dişimi kırarım hazır oyuncu ister hazır genç oyuncu taramasıymış vay yavrum vay
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mansur Yavaş neden mi önde?
Mansur Yavaş neden mi önde?
Toplu Taşımada Sağlıklı Kalma Rehberi
Toplu Taşımada Sağlıklı Kalma Rehberi