Ankara’da önemli görüşme

Her şey kurulacak yeni vakıf için

Ankara’da önemli görüşme

Gümüşhane Sanayici ve İşadamları Derneği (GÜSİAD) Başkanı Yüksel Yalçın, kuruluş aşamasında bulunan Gümüşhane Üniversitesi Kalkınma Vakfı’na dönük çalışmalara katkı sağlamaya devam ediyor.
Bu amaçla Ankara’da gerçekleştirilen tanıtım günlerinin dördüncü gününe iştirak eden Yalçın, GİAD Başkanı Erdal Kurt ile sabah kahvaltısında bir araya geldi. Yalçın sabah kahvaltısında GİAD Başkanı Kurt ile görüş alışverişinde bulundu.
Yalçın, GÜ’si adına kurulacak vakfın önemine işaret ederek bu amaçla sürdürülen çalışmalar kapsamında Ankara ayağının önemli olduğuna dikkat çekti.

BAŞKAN KURT: BU İŞİN DÖRT AYAĞI VAR
GİAD Başkanı Erdal Kurt’ta Ankara’da bulunan işadamları derneği olarak vakfın kurulmasına ilişkin çalışmaları üstlendiklerini belirterek GÜSİAD Başkanı Yüksel Yalçın’la bu maksatla yaptıkları yararlı görüşmeden söz etti. Kurt, ‘Gümüşhane cephesinde de çalışmalarımız olacak’ diye konuştu.
Kurt, vakfın kurulmasında dört önemli ayağın varlığına işaret ederek, bunlar akademisyenler, STK, İşadamı ve siyasetçilerdir’ diye konuştu.

YALÇIN: AÇIKLAMA YAPILACAK
GÜSİAD kendi bünyesinde sürdürdüğü olağan çalışmaların yanı sıra gündemide yakından takip etmeye devam ediyor. GÜSİAD bu kapsamda Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan’ın medya sektöründen ayrılmasına ilişkin bir açıklamayı önümüzdeki günlerde yapmayı planlıyor. Başkan Yalçın, Onursal Başkan Doğan’ın GÜSİAD camiasındaki yerini dernek yönetimi olarak bilinci içerisinde olduklarını bildirdi.

VALİ MEMİŞ’İ AĞIRLAYACAKLAR
GÜSİAD Başkanı Yalçın,  olağan faaliyetler kapsamında nisan ayı içerisinde Gümüşhane Valisi Okay Memiş’i İstanbul’da ağırlayacaklarını duyurdu.

yüksel yalçın GİAD erdal kurt GÜSİAD
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mansur Yavaş neden mi önde?
Mansur Yavaş neden mi önde?
Toplu Taşımada Sağlıklı Kalma Rehberi
Toplu Taşımada Sağlıklı Kalma Rehberi