Futbolu futbol yapan olmazsa olmazı taraftarlar

Gümüşhanespor taraftarı şampiyonluk bekliyor

Futbolu futbol yapan olmazsa olmazı taraftarlar

Futbolun meyvesi gol ya da futbolu futbol yapan olmazsa olmazı taraftarlar.

Her taraftarın gönlünde bir kulüp yattığına göre Miraç Koç başkanlığındaki taraftarlar derneği de içeride ve dışarıda Gümüşhanespor’a destek olmaya devam ediyor.

Herhalde Gümüşhane gibi bir şehirde bu tür oluşumları bir araya getirmek çok  da kolay olmasa gerek. Bu amaçtan hareketle yüreği Gümüşhanespor için çarpan taraftar grubu her zaman ve her yerde sadece ve sadece Gümüşhanspor’un şampiyonluğunu istiyor.

Taraftarlar derneği, sahada ter döken 11’e tribünden 12. kuvvet olarak destek veriyorlar. Şartlar ne olursa olsun 90 dakika boyunca susmuyor, kötü sonuçlardan sonra küsmüyorlar. Ve aynı ciddiyet ve sevgiyle işlerine devam ediyorlar.

Arada sırada bazen moral bozucu kimi meselelerle karşı karşıya gelseler de kırmızı beyaz renklere verilen sevdanın hatırına susuyorlar, konuşmuyorlar, sineye çekiyorlar.

TARAFTAR OLMAK KOLAY DEĞİL

Gümüşhane insanının karakterine bakıldığında yurdun neresinde olunursa olunsun bu şehri en iyi şekilde temsil ederler, iyi bir reklam malzemesi olarak olarak tanıtımına katkıda bulunurlar. Gümüşhanespor taraftarlar derneği de işte meselenin bu noktasında ön plana çıkıyor. Centilmence tezahürat yaparken karşı gruba da saygı göstererek, taşkınlık yapmadan bu ekibin başarısı için tribünden destek sağlıyorlar.

 

ZİYA HOCADAN ŞAMPİYONLUK BEKLİYORUZ

Son söz Miraç Koç’a: ‘Biz tribünde görevimizi sonuna kadar yaparız. Ziya Doğan’la birlikte takımda ayrı bir hava oluştu. Takıma bir disiplin geldi. Gümüşhanespor, Ziya Doğan ile şampiyonluk bekliyor. Futbolculardan ise biraz daha özveri istiyoruz. İyi bir hava yakalandı, Gümüşhanespor bu işi bitirir ve sezon sonu mutlu sona ulaşır’

miraç koç gümüşhanespor taraftar derneği ziya doğan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mansur Yavaş neden mi önde?
Mansur Yavaş neden mi önde?
Toplu Taşımada Sağlıklı Kalma Rehberi
Toplu Taşımada Sağlıklı Kalma Rehberi