Ziya hoca deki: Ben size şampiyonluğu emrediyorum

Niğde Belediye galibiyeti bizi kendimize getirir

Ziya hoca deki: Ben size şampiyonluğu emrediyorum

Kim korkar playofftan; yoo! zaten iki sezon kapısından dönüyoruz. Oynarız, oynadık. Zira bizim Gümüşhanspor’un mayası şampiyonluğu kaldırır. Muazzam bir destek var. Un, şeker, yağ tamam sırada helva var.
Yahu, kim şimdi ağzımızın tadını kaçıracak? Şu şampiyonluğu yaşayalım be Ziya hocam?
Şampiyonluğa ihtiyaç var, demiri tavında dövmek gerek. Gümühanespor istim üstünde, parası da var. O zaman eksik olan ne?
Her zaman diyoruz, geçmiş geçmişte kaldı? Biraz daha dişinizi sıkın. Biraz daha gayret edin. Yapamayacağım diyemezsiniz? Başaramam diyemezsiniz? Bu şehirden bir şampiyon takım çıkar. Sonra, 40 gün 40 gece bayram edilir.
Ne yapacağız? Buraya kadar getirdik, seneye mi? Vallahi olmaz.
Ziya Doğan hocamız bu işin püf noktasıydı. Geldi, başaracak, bu işi sonuna kadar kovalayacak. Biz Ziya hocayı, lezzetli bir yemeğin üstüne içilen kahve misali istim üstünde bir takıma son rötuşu verecek bir lider olarak gördük. Koskoca vali beyde ‘bizde en çok Ziya hocaya güveniyoruz demedi mi’?
Öyleyse geriye kalan sahadaki 11 aslan parçasına düşüyor. Yol kazaları, ufak tefek düşmeler kaymalar olur. Ama GÜMÜŞHANESPOR yılmaz, şampiyon olacağını bilir, mücadele eder. Yiğit düştüğü yerden kalkar. Pendik öyle bir mücadele idi. İnanıyoruz ki, Niğde deplasmanı bu haftayı telafi edecek.

 

gümüşhanespor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
fosso necdat     2018-03-29 şampiyon urfa...bu oyun ile gümüşhane için değil şampiyonluk play-off bile zor..
Gümüş     2018-03-28 Hücum oynatmalısın Ziya Doğan takım 2 maçtır savunma yapan takım gibi Pendikspor maçındaki ne değişiklikler Umut verdi nede oyun anlayışın takıma yansıttığın bir olayını göremedik
Salim ak     2018-03-28 Sen önce hücum oynat hoca savunma yaptırarak bizi şampiyon yapamassın gördük HACETTEPE VE PENDİK maçlarındaki durumu defans yaptırarak kaç maç kazandırabilirsinki ZİYA hoca
Torullu Yaşar     2018-03-27 Bu oyunculardan kimse Şampiyonluk,Playoff beklemesin bunlarda bu kapisite bu istek bu arzu yok sezon sonu Ziya Hoca bunların hepsini gönderir buraya yazıyorum.Çok yazık verilen Tirilyonlara yönetim hesap vermeli bu işin tek sorumlusu pestilci ve arkadaşlarıdır.
ali bayrak     2018-03-27 sen emret hocam bu oyuncular sahada bildiğini okuyorlar bunlar bu takımı asla ve asla şampiyon yapacak karektere sahip değiller bu yüzden giydikleri formayı hak etmiyorlar bu yüzden ihanet ediyorlar. zaten bunların bir çoğu geldikleri takımlarda aynı ihaneti yaptıkları için kovulan oyunculardı şimdi aynısını bize yapıyorlar
ali bayrak     2018-03-27 sahada 11 aslan parçasımı dediniz bunlar giydikleri formaya ihanet eden oyuncu topluluğu siz neden bahsediyorsunuz.11 aslan parçası bu oyuncu gurubu için asla ve asla geçerli değildir. liglerde hiç bir takımda böyle ihanet eden oyuncu topluluğu bu güne kadar görülmemiştir.bu durum artık her yerde konuşuluyor
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehit Başkan Kabri Başında Anıldı
Şehit Başkan Kabri Başında Anıldı
Şehirde öne çıkan iddialara yanıt verdi
Şehirde öne çıkan iddialara yanıt verdi