Bu kötü ekonomi bu iktidarın sonu olacak

Adalet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Halim İslam Güçlü...

Bu kötü ekonomi bu iktidarın sonu olacak

Adalet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Halim İslam Güçlü, son günlerde kötü sinyaller veren ülke ekonomisinin AKP iktidarının sonunu getireceğini iddia etti.

Tüzük kurultayı ile yenilenen ve tüm yurtta yapacağı kongrelerle 2019’a hazırlanacak olan AP’nin Genel Başkan Yardımcısı Halim İslam Güçlü, ekonomiden gelen kötü sinyallerin vatandaşın hayatını çekilmez hale getirdiğini söyledi

Güçlü, sokağın sürekli sesini dinlediklerini ve vatandaştan gelen şikâyetlerin artan boyutlara gelmesi sebebiyle şu değerlendirmelerde bulundu:

‘Geçtiğimiz hafta tüzük kurultayımız sebebiyle Ankara’daydım. Kurultay zamanına kadar sokağında dolaştım ve bir esnafla konuşma fırsatı buldum. Ankara gibi bir şehirde bu ülkenin başşehrinde esnaf iyi gitmeyen işlerden söz ediyorsa başka bir şey söylemeye gerek var mı’? dedi.

 

‘YOK OY VERMEYECEĞİM’

Güçlü, iddialarını bir başka örnekle şöyle dile getirdi:

‘Geçtiğimiz günlerde Konya’dan misafirlerimi ağırladım. Söz döndü dolaştı bu iktidara geldi. Bakınız hiç mübalağa etmiyorum. Konya ki, iktidarın kalesidir, Konyalı misafirlerim AKP’ye oy yok diyor. Bu konuda enteresan geldi bana’

 

GELEN ENKAZ EDEBİYATI MI YAPACAK

AP Genel Başkanı Güçlü, yeni iktidarın işbaşına gediğini bilindik enkaz edebiyatı yapmaması gerektiğini, üreten Türkiye’nin kötü ekonomiye çare olarak görmesi gerektiğinin altını çizdi.

halim islam güçlü AP
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mansur Yavaş neden mi önde?
Mansur Yavaş neden mi önde?
Toplu Taşımada Sağlıklı Kalma Rehberi
Toplu Taşımada Sağlıklı Kalma Rehberi