Gümüşhane TSO organ seçimleri 1 Nisan'da yapılacak

Gümüşhane’nin en büyük Sivil Toplum Kuruluşu olan Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası

Gümüşhane TSO organ seçimleri 1 Nisan'da yapılacak

Gümüşhane’nin en büyük Sivil Toplum Kuruluşu olan Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası GTSO) Genel Organ seçimleri 1 Nisan 2018 Pazar günü oda yargı gözetiminde yapılacak.

1 Nisan pazar günü  GTSO toplantı salonunda  yargı gözetimde sabah 08:00’de  başlayarak akşam 17:00‘de tamamlanacak olan seçimlerde, 7 farklı meslek grubunda faaliyet gösteren 544 üyenin oylarıyla  oda meclis üyeleri ve  meslek komiteleri  belirlenecek.
Yapılacak seçim hakkında üyeleri bilgilendiren GTSO Genel Sekreteri Lütfi Kılıç; ‘’Odamız organ seçimlerinde  şahıs olarak odamıza kayıtlı üyelerimiz nüfus cüzdanını ibraz ederek oy kullanabilecekler ancak Tüzel Kişilikler (Şirket / Kooperatif) gerçek kişi temsilcileri için Odamızdan Seçim Yetki Belgesi alarak oy kullanabilecektir. Seçim Yetki Belgesi almayan tüzel kişiliklerin Odamız organ seçimlerinde oy kullanmasın mümkün olmayacaktır. Oy kullanacak üyelerimiz de  sabah 08:00 ile akşam 17:00 saatleri arasındaki herhangi bir zaman diliminde oy kullanabileceklerdir’’dedi.

 

lütfi kılıç gümüşhane ticaret ve sanayi oası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehit Başkan Kabri Başında Anıldı
Şehit Başkan Kabri Başında Anıldı
Şehirde öne çıkan iddialara yanıt verdi
Şehirde öne çıkan iddialara yanıt verdi