Gümüşhanespor’un derdi iç saha

Çok önemli bir isimle konuşma fırsatı bulduk

Gümüşhanespor’un derdi iç saha

Çok önemli bir isimle konuşma fırsatı bulduk. Önemli bir görevde bulunacak olmasından dolayı hem tebrik ettik, hem de Gümüşhanespor’u tartştık.
Gümüşhanespor tahteveralli misali sezon başından bu tarafa istikrar çizemedi. Her ne kadar en yakın rakibi karşısında haftaya iki puan farkla lider giren kırmızı beyazlılar ne ki tat vermiyor.
Denilecektir ki, sezon başından bu tarafa 3. teknik direktörle çalışan Gümüşhanesporun lider kalması şaşılası değil mi? Gerçekten de öyle, şansda bu kez bizim yanımızdaydı..
Altay, Şanlıurfa, Sakarya gibi güçlü ekiplerle PTT 1. Ligi kovalıyoruz. Şu süreçte kuşkusuz en büyük avantajımız tecrübeli teknik adam Ziya Doğan.  Hacettepe, Pendik ve Niğde müsabakalarıyla üç karşılaşmadan 7 puan çıkartan kurt hoca Zonguldak deplasmanında sezonun en önemli sınavını verecek.

GÜMÜŞHANE’DEN BAŞLAYALIM
Daha önceden aldığımız duyuma göre, Gümüşhanespor Yönetimi bu süreçten sonra takımı özellikle deplasmanda yalnız bırakmayacak kalabalık bir grupla deplasmanlarda yer alacak. Bu tablonun tarifi de şöyle tanımlanabilir: En azından yönetici morali futbolculara hissettirilecek.

ALTAY ŞANLIURFA KADER DEPLASMANLARI
Sohbet ettiğimiz muhterem, önemli bir notu daha bizim için düştü. Dedi ki, Şanlıurfa ve Altay deplasmanları kaderimizi belirleyecek. Doğrusu tesbih tanelerini andıran haftalara bakıldığında dediklerine katılmamak mümkün değil.

DERDİMİZ İÇ SAHA
Şimdi sıkı durun. Bir önemli notu daha düşmek istiyoruz. Gümüşhanespor iç  sahada adeta daralıyor, moralsiz oynuyor. Ama neden? Sıkıntı nedir? Taraftar mı? Stres mi? Acaba kaygıları mı? Bu sorunların altı çizilmesi gerek..

ZONGULDAK / KARADENİZ EREĞLİ ŞOVA HAZIRLANIYOR
Gelelim güzel haberlere. Zonguldak ve Karadeniz Ereğli’de yaşayan Gümüşhaneliler memleketin takımı şehre gelince adeta ayağa kalktı. Ayrıntılı haberleri ulaşabildiklerimizi sizlerle paylaşacağız. Şu kadarını söyleyelim. Gümüşhanespor sezonun en iyi karşılama programlarından bir tanesini yaşayacak.

BUDA BİZİM ŞANSSIZLIĞIMIZ
Gümüşhanespor’la bu kez, haydi, şimdi ile başlayan ne kadar yazıyı paylaşsak Gümüşhanespor bizi hep üzdü. Bu kez Zonguldak deplasmanı şansında döndüğü yazımız olsun. Haftalara daha keyifli yazıları yazabilmek dileği ile..

GÜNDOĞUMU DİYOR Kİ…
Zonguldak deplasmanı kayıpsız geçilirse moraller tavan yapacak. Yeniden havaya girilecektir. O zaman şöyle bir tablo ortaya çıkacak. Hacettepe, Pendik, Niğde, Zonguldak gibi zor mücadelelerden 10 puan çıkaran Gümüşhanespor görüntüsü rakipleri de ister istemez psikolojik olarak sıkıntıya sokacaktır. Deplasmanda kazanabilme özelliği olan Gümüşhanespor görüntüsü Zonguldak’tan sonra ki kazanırsa Altay ve Urfa’ya ‘Hıııııı’ dedirtecektir..

ŞEHİR AYAĞA KALKMALIDIR
Ve; ve son olarak artık yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik dercesine şehir kenetlenmeli her şey istediğimiz gibi giderse Gümüşhane’den en üst düzeyde destek sağlanarak deplasmanda iki önemli müsabakaya çıkacak Gümüşhanespor yalnız bırakılmamalıdır. 

gümüşhanespor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Vedat Öz     2018-04-04 Gümüşhanespor bir türlü takım olamadı.Bunun nedeni oyuncuya dayalı düzen öyle isimler varki süper ligde yer almış ptt.1.1 lig takımlarında oynamış bu oyuncular malesef bireysel oynamaya çalışıyorlar ve takım içinde kaos ve diğer oyuncularıda olumsuz yönde biliyorlar. Bunları kim olduklarını bilenler biliyor. Birde yönetim akıl almaz hatalarla bu günlerin baş sorumlusu oldular. Urfa-Altay en zolu rakipler izmere en az 4 puan farkla gitmeliyiz aksi takdirde işimiz çok zor
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mansur Yavaş neden mi önde?
Mansur Yavaş neden mi önde?
Toplu Taşımada Sağlıklı Kalma Rehberi
Toplu Taşımada Sağlıklı Kalma Rehberi