Başkan Yalçın: Destek vermeye çağırıyoruz

Sanayi ve Ticaret Odası seçimleri öncesi GÜSİAD'tan önemli çağrı

Başkan Yalçın: Destek vermeye çağırıyoruz

GÜSİAD Genel Başkanı Yüksel Yalçın, Türkiye genelinde yapılan Sanayi ve Ticaret Odaları seçimlerinde listelere giren hemşerilerine destek çağrısında bulundu. Başkan Yalçın destek çağrısında şunları kaydetti:


HEP BİRLİKTE DESTEK VERMELİYİZ
"Gümüşhane ili dışında yaşayan hemşeri iş insanlarımızın bulundukları illerde ticaret ve sanayi odalarındaki meslek komiteleri ve meclis üyeliklerinde aday bulunanlara hep birlikte destek vermeliyiz’. 

GSMH'NA  KATKI SAĞLAYACAK
‘Zira burada yer alacak hemşerilerimizle Gümüşhane’deki iş çevresine dolayısı ile ilimizin GSMH'na  katkı sağlayacak iş fırsatları üretilebilir olacaktır. Aynı zamanda, Gümüşhane’nin turizm ve kültürlerinin tanıtımına değer katacak girişimci programlarına vesile olabilir’. 

GÜMÜŞHANELİ HEMŞERİLER VE İLLERDEKİ STK’LAR OLARAK DESTEK VERMEYE ÇAĞIRIYORUZ

‘Bu sebeple il dışında yaşayan iş insanlarımızın aday olanlarının tanıtımına Gümüşhaneli hemşeriler ve illerdeki STK’lar olarak da destek vermeye çağırıyoruz’. 

TUNA COŞKUN GEBZE TSO MECLİS KOMİTESİNDE
‘Bugünlerde bunun güzel örneklerinden birini yaşadık. Gebze Ticaret ve Sanayi Odası’nda birlikte gayretler başarılı sonuçlar getirdi ve biri GÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi olan Tuna Coşkun ile birlikte 3 hemşerimiz meclis komitelerine seçilmişlerdir’.


İTO’DA DR. TURAY KESLER SONER KELEŞ ADAY
YALÇIN: BAŞKA İSİMLER VARSA TARAFIMIZA BİLGİ VERİLMESİNİ RİCA EDİYORUZ

'İstanbul Ticaret odasında önümüzdeki hafta yapılacak seçimlerinde ise, yine GÜSİAD Yönetim Kurulu Üyelerimizden Soner Keleş, İTO İnşaat Komitesinden, Dr. Turay Kesler ise Eğitim Komitesindeki meslek komitelerinde adaylarımızdır. Başka isimler de varsa, bildirilmeleri durumunda bu konuta tanıtım ve destek için gereken çabaları gösterebiliriz. Ticaret ve Sanayi Odaları aynı zamanda ülkemiz gelişiminde birçok fırsatı ve iş kültürünün gelişimlerine katkı sağlayan dinamiklerdir. Bu dinamikleri ihmal etmeyelim".

yüksel yalçın GÜSİAD turay kesler soner keleş ticaret ve sanayi odaları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mansur Yavaş neden mi önde?
Mansur Yavaş neden mi önde?
Toplu Taşımada Sağlıklı Kalma Rehberi
Toplu Taşımada Sağlıklı Kalma Rehberi