Cepten yiyoruz ve teşekkürler Karadeniz Ereğli; Zonguldak

Herkesten önce biz yazalım dedik

Cepten yiyoruz ve teşekkürler Karadeniz Ereğli; Zonguldak

Cepten yiyoruz ve teşekkürler Karadeniz Ereğli; Zonguldak
Sona sakladığımızı ilk söyleyelim. Bu takım şampiyon olur mu? Eğer rakiplerimiz son haftalarda inanılmaz puanlar kaybetmese (örneğin ligin dibine doğru demir atmış Karşıyaka’nın hem de İzmir ekibi Altay’ı sahasında yeneceği kimin aklına gelirdi) Gümüşhanespor acaba kaçıncı sırada olurdu?
Bunca gürültü patırtı arasında araya Ziya Doğan farkı tecrübesini koyduk, O konuda ‘elinde sihirli değnek yok ya; ne yapsına’ dönüverdi. O ifadeye Fatih Terim’i ekledik. Avrupa Şampiyonası, Alaçatı mevzuu ardından Arda Turan Polemiğinden sonra zor günler geçiren Fatih Terim’e rağmen Galatasaray pozitif sinerji yaşıyor yani ismi yetiyor. Kusura bakmayınız, Ziya Doğan isminin sinerjisinin üç haftadır takımın üstüne sinmediğini görebiliyoruz…
Sözlerimizin başında cepten yiyoruz dedik haksızmıyız? Şanlıurfa, Altay haftalardır dökülüyor ya da çok şanssızlar. 2. Ligin çok üstünde kadrosu olan Gümüşhanespor, Pendik ve Zonguldak’ı yenmeliydi üstelik Niğde ve Zonguldak müsabakaları öncesi bu takım Gümüşhane’den ırak günlerdir kamp yapmadı mı?
Bizim söylediklerimiz testi kırılmadan meselesidir. Yani klavye başından atıp tutmak değildir. Yenilmiyorsan da yenilme mantığı iyidir de bu şans çekirge misali kaç kez sıçrayacaktır?
Zonguldak yerel haber sayfası Elmas Tv’de görüntüler çekmiş maçı internetten yayılıyordu biz Gümüşhanespor’un oynadığı futboldan bişi anlamadık anlayan varsa beri gelsin.
Yenilmedik, ezilmedik şimdi Maraş’ı bekliyoruz.. Çekirgenin sırayışı üç olur mu?

ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜRLER
Zonguldak deplasmanı öncesi Karadeniz Ereğli Gadalar grubu Bolu’da Gümüşhanespor kampını ziyaret etti. Taraftar Temsilcisi Davut Karakaş,  hazırladığı konvoy ile Erdemir plajı mevkiinde Gümüşhanespor kafilesini karşıladı. Karşılama şöleni muhteşemdi. Şu karşılamanın hatırına Gümüşhanespor Zonguldak’ta daha iyisini yapamazmıydı?
Bir teşekkür de Zonguldak Gümüşhaneliler Dernek Başkanı Yaşar Köksal’a. 60 yaşını geçmiş bu ihtiyar delikanlı başkan gençlere taş çıkarırcasına onca iş gücün arasında memleketinin takımını Zonguldak’ta garip etmedi. Helal olsun. Karadeniz Ereğli’deki karşılamaya ortak oldu, Zonguldak’ı Karadeniz Ereğli’ye taşıdı, gitti usanması otelde Gümüşhanespora, Ziya Doğan’a moral verdi, yetmedi plaketini takdim etti. Yönetim Kurulu’ndan Rüştü Moğul’u, Kadir Önel’i yanına aldı onurlandırdı dahası baklavasını aldı Gümüşhanespor antrenmanı öncesi teknik heyete fubolculara elleriyle yedirdi. E, şimdi koca bir alkışı ‘HELAL OLSUN’u hak etmedi mi?

 

gümüşhanespor zonguldakspor karadeniz ereğli yaşar köksal davut karakaş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet     2018-04-12 Takımda kondisyon yok, iyi bir forvetimiz yok, yedek alternatiflerimiz yok, Mourinho'yu getirsen Ziya Doğan kadar başarılı olamaz. Ziya Doğan sinerjisi tuttu, 5 haftadır maç kaybetmiyoruz. Silivri'ye yenilmiş playoff'a giremez denin takım şuan lider.
nsosyete     2018-04-10 gümüşhanespora play-off yolunda başarılar dileriz.şampiyon urfa
Vedat Öz     2018-04-09 Gümüşhanenin iki deplasmanı Urfa-Altay çok zor olacak.Urfanın maçları daha kolay Gümüşhane Urfada yenilirse asla şampiyon olamaz.Bu yüzden Gümüşhane daha çok istekli olmalı yönetim estra prim vermeli basında hiç prim duymuyoruz.Zonguldak maçını bu takım rahat kazana bilirdi ama aynı hastalık devam ediyor.Bu takım direk çıkmalı çıkamaz ise playoff da kesin elenir.Bu haftadan itibaren birlik bera berlik içinde olmalıyız.
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mansur Yavaş neden mi önde?
Mansur Yavaş neden mi önde?
Toplu Taşımada Sağlıklı Kalma Rehberi
Toplu Taşımada Sağlıklı Kalma Rehberi