Gürsel Tekin Gaziosmanpaşa'da

Yerel seçimin ayak sesleri.. CHP sezonu erken açıyor

Gürsel Tekin Gaziosmanpaşa'da

CHP’nin eski Genel Sekreteri bir dönem CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun en yakınındaki isimlerden Gürsel Tekin Gaziosmanpaşa’da vatandaşlarla buluştu. İstanbul’da CHP’nin bir türlü yıldızının barışmadığı ilçelerden bir tanesi olan Gaziosmanpaşa’da CHP için bu kez güller açıyor. İlçe Başkanı Binali Dağdeviren ise koltuğa oturduktan sonra siyaseti parti binasında değil sokakta yapıyor. Bugün Gürsel Tekin ile gezdiği Gaziosmanpaşa sokaklarındaki izlenimlerini bakınız nasıl anlatıyor..
‘Eskiden ne olursa olsun bir bardak çayımızı içip ben AK Partiden başka partiye oy vermem diyen seçmen profilinden neyiniz var, ne getirdiniz? bu iktidardan bizi nasıl kurtaracaksınız? diyen seçmen profiline döndük. CHP, tüm Türkiye’de olduğu gibi sokaktadır. Sokağın sesini dinlemektedir. Yarın çok daha farklı bir Gaziosmanpaşa ve Türkiye’ye uyanmak için çalışıyoruz’ dedi.
Gördükleri ilgiden çok memnun kaldıklarını belirten CHP İlçe Başkanı Dağdeviren, hafta içerisinde bu kez programında bir değişiklik olmazsa Milletvekili Gülay Yedekçi’yi Gaziosmanpaşa’da ağırlamak istiyor.

 

binali dağdeviren gürsel tekin chp gaziosmanpaşa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Gumushaneli     2018-04-09 Kuşak Kaya'nın üzerine de HDP bayrağı aşmayı denerseniz ama yapamazsınız çünkü bu ülkücü çıkar o bayrak direğine bayrak diye deneyebilirsiniz aşar parlatin parlatin bakalim
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'dan da öte!
İstanbul'dan da öte!
Başkan Çimen'den sanayi esnafını ziyaret etti
Başkan Çimen'den sanayi esnafını ziyaret etti