Kurdun ensesi

Gümüşhanespor'u bekleyen tehlike

Kurdun ensesi

Son dört haftaya girilirken şampiyonluk yarışı iyice kızıştı. 
Gümüşhanespor, en yakın rakibi Şanlıurfa’dan sadece 2 puan farkla ilk sırada yer alıyor
Kahramanmaraş, Şanlıurfa deplasmanı, Yeni Nazilli ve Altay deplasmanı ile sezonu tamamlayacak olan Gümüşhanespor’un şampiyonluk şansı nedir?
 

Gümüşhanespor’u yakından takip eden önemli bir isim dedi ki:
‘Kahramanmaraş orta sıralarda mücadele veren lig de beklentisi olmayan bir ekip. 2. Ligin geneline baktığımızda zaman zaman kaliteli mücadeleler de izliyoruz. Gümüşhanespor ise şampiyonluk yolunda çok kritik iki müsabakaya çıkacak bu da dezavantajı. Çünkü Şanlıurfa ve Altay ile oynayacak hem de deplasmanda. Hele Altay’a kendi sahasında iki farklı yenildiğini düşünürsek son haftaya varsayalım ki eşit puanlarla girilirse durum oldukça kritik. Diyeceğimiz odur ki, şampiyonu Gümüşhanespor, Şanlıurfa ve Altay ekiplerinin arasında oynayacağı müsabakalar belirler’.
Bekleyen tehlike ise Gümüşhanespor’un deplasmandaki perfomansıdır zira şu ana kadar hiç iyi bir görüntü çizmedi. Hacettepe, Zongudak deplasmanındaki Gümüşhane’yi gördükçe hele Urfa Altay karşısındaki performansı ne olacak merak konusu..?

DIŞ ETMENLER
O değerli isim bir önemli notu daha kulağımıza küpe etti. Son dört hafta ve puanlar kritik dış etmenlerde unutulmasın. O dış etmenlere çok fazla girmedi, bir kesimi de zan altında bırakmak istemedi. Sadece şunu söylemek istedi. Sen sahada mücadele ederken bir şeyler bir şeylere etken olabilir mi? E, biz de ekledik. Ne de olsa Gümüşhane’nin takımı Gümüşhanespor böyle şeylere müsaade etmez değil mi? Ya da gerek bırakmaz..

gümüşhanespor altay şanlıurfa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mansur Yavaş neden mi önde?
Mansur Yavaş neden mi önde?
Toplu Taşımada Sağlıklı Kalma Rehberi
Toplu Taşımada Sağlıklı Kalma Rehberi