1946 ruhu

Adalet Partisi İzmir, Manisa, Denizli il kongrelerini tamamladı

1946 ruhu

Adalet Partisi Uşak, Denizli, İzmir, Manisa kongrelerini tamamladı. Genel Başkan Yardımcısı Halim İslam Güçlü, partisince bu kongreleri koordine için görevlendirildi.
Genel Başkan Yardımcıları Nimet Özden, Serpil Güleryüz ile birlikte Ege turuna çıkan Güçlü tabandan gelen güçlü desteğin yanında halktan gelen AKP iktidarına karşı tepkiyi de gözlemleme fırsatı buldu.
İzmir dönüşü sorularımızı yanıtlayan Güçlü, ‘Müthiş bir ilgi var. Herkes bu iktidardan nasıl kurtaracaksınız diye sormaya başladı. Adalet Partisi kongre sürecinin ardından yani kongrelerini tamamladıktan sonra 81 il’de Türkiye sathında seçim çalışmalarına başlayacaktır. 1946’da başlayan demokrasi ruhu ve 1961’de başlayan büyük Türkiye özlemi içerisinde Adalet Partisi yeniden eski günlerine dönebilmek için yoluna devam ediyor’ dedi.

İTTİFAK OLACAK MI?
İYİ Parti’nin Saadet ve Demokrat Parti ile ittifak yapacağı hatırlatması üzerine Güçlü, ‘Önce kongrelerimizi tamamlayacağız bu süreci bitirmeden herhangi bir şey söylememiz doğru olmaz. İttifak olacaksa buna partinin genel başkanı ve yetkili organları karar verir’ diye konuştu. 

 

haim islam güçlü adalet partisi denizli manisa izmir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'dan da öte!
İstanbul'dan da öte!
Başkan Çimen'den sanayi esnafını ziyaret etti
Başkan Çimen'den sanayi esnafını ziyaret etti