Urfaspor Gümüşhane maçı seyircisiz oynanacak

Şanlıurfaspor’un 11 Nisan Stadyumunda oynadığı Hacettepespor karşılaşmasında...

Urfaspor Gümüşhane maçı seyircisiz oynanacak

Şanlıurfaspor’un 11 Nisan Stadyumunda oynadığı Hacettepespor karşılaşmasında çirkin ve kötü tezehhürat nedeniyle (PFDK) 1 resmi müsabakayı kendi sahasında seyircisiz oynama ve 3.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verdi.
PFDK'dan yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi: “Şanlıurfaspor Kulübünün, 08.04.2018 tarihinde oynanan Şanlıurfaspor- Hacettepespor TFF 2. Lig Beyaz Grup müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada 5. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 1 RESMİ MÜSABAKAYI KENDİ SAHASINDA SEYİRCİSİZ OYNAMA ve 3.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada ŞANLIURFASPOR Kulübünün, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 10.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,” karar verilmiştir denildi.

 

Urfanatik

 

 

 

şanlıurfaspor gümüşhanespor seyircisiz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Metin     2018-04-15 Gümüşhane Urfada Urfaya yenilirse asla ve asla şampiyon olamayacak ya yenecek ya yenecek başka yolu yok bera bere olursa şansı yüz elli elli haydı Gümüş bu hafta sahanda Maraşı sonrda Urfayı yen yönetim, belediyeler, Gümüşhane içinden dışından iş adamları prim açıklasın Samsunsporda iki iş adamı Eskişehir maçında galibiyete 755 milyar prim veriyor Gümüşhaneli bir çok zengin iş adamları var onlar nerede geçen sene Gümüşhanenin Şampiyonluğunu Ankarada siyasiler elinden aldı Ankaragücüne verdiler.
SupertotobetBahis SiteleriTipobetSekabet1xbetbets10https://betting2win.net/
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
36 proje, 12 Danışman öğretmen ve 65 öğrenci
36 proje, 12 Danışman öğretmen ve 65 öğrenci
Gümüşhane İl Temsilcisi Köksal Sevim
Gümüşhane İl Temsilcisi Köksal Sevim