Benim ülkem bunları hak etmiyor

Türk Futbolu ne hale geldi

Benim ülkem bunları hak etmiyor

Kadıköy’de oynanan Türkiye Kupası yarıfinali Fenerbahçe – Beşiktaş karşılaşması çıkan olaylar sebebiyle yarı da kalmıştı. 
Karşılaşma sonrası her iki camiadan gelen sert açıklamalar tartışmaları daha farklı boyutlara taşıdı. FB Başkanı Aziz Yıldırım’ın açıklamaları ise gerginliği doruğa çıkardı.
Kan var mı yok mu? Dikiş var mı yok mu? sözleri arasında BJK Teknik Direktörü Şenol Güneş, yedek kaleci Tolga Zengin karşılaşmadan sonra öne çıkan isimler oldu
Yılarca Milli Takımların havasını solumuş Futbol Adamı Şenay Yılmaz ise, yarıda kalan kupa yarıfinalinde çıkan olayların bugüne yansımaları için ilginç ifadeler kullandı, olayları değerlendirdi:
‘İşin şu boyutuna bakalım, Şenol Güneş’in kafasında yara falan yoksa Aykut hoca da FB’li yetkililerde kan görmedim diyorlar; bizim tanıdığımız Şenol Güneş böyle şeylere iltimas ederse kendisine yakıştırmam ama asla yapmayacağını biliyorum’.
‘Olay anında kulübede iki kişi dikiliyor bunlardan birinin Mustafa Pektemek  olduğu ifade ediliyor. Mustafa ise o esnada Tolga’ya karşılık verme hareketi yaparken, FB yetkililer bu tabloyu ya da görüntüyü hadi ortalığı karıştır anlamımı çıkarmışlardır ya da nasıl çıkarmışlardır; bunu anlamak mümkün değildir’.
‘Şenol Güneş bana göre bir şey daha yapacak basın toplantısında çağıracak basın mensuplarını kafasında dikişin olup olmadığını gösterecek yani biraz da ironi yapalım, bu kez de diyecekler ki kafasını kendisi yardı’.

 

türk futbolu beşiktaş fenerbahçe
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kurtuluş Etkinliklerinde Sahne Sırası Âşıklarındı
Kurtuluş Etkinliklerinde Sahne Sırası Âşıklarındı
YÖK Başkanı istifa edip müftü olmalıdır
YÖK Başkanı istifa edip müftü olmalıdır