Advert

Gitsin mi? kalsın mı?

Yeni kriz kapıda.. Taraftar ne diyor?

Gitsin mi? kalsın mı?

Burak Yılmaz ayrılık sinyali verdi. Trabzonspor Çevre ve Kültür Derneği Başkanı Veysel Küçüköner, golcü oyuncunun ayrılık sinyaline kendine özgü üslupla yanıt verdi.

Torul ilçesinde TS adına yaptığı birbirinden ilginç ve renkli faaliyetlerle tanınan Küçüköner, Burak Yılmaz’a  göndermelerde bulundu. Küçüköner, şunları söyledi:

‘Baştan beri söylüyorum. Burak Yılmaz Trabzonspor’da adam gibi top oynayacaksa kalsın. Ama o TS’da kendine üstünlük sağlayacaksa, TS’da kendisini üstün görüyorsa bu olmaz kimse kimseden üstün değildir. TS’da oynayan futbolcular aynı karakterde ve kalitededir. TS kimsenin babasının tekkesi değildir. TS’a yakışacak şekilde oynamak isteyen oynar, oynamak istemeyen çeker gider. Bu kafa karıştırıcı ne dediği belli olmayan sözlere de gerek yoktur. Profesyonellik neyi gerekiyorsa o yapılmalıdır. Büyük olan TS’dur ve bu zor günlerde kimsenin kaprisi altında kalacak ya da çekecek bir kulüp değildir’.

Küçüköner, kötü günde de iyi, günde de kulübü seven gerçek taraftarlar olarak TS’un haklarını savunmaya devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

veysel küçüköner burak yılmaz trabzonspor torul
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Nurettin Topçu ve Eğitim Felsefesi”
“Nurettin Topçu ve Eğitim Felsefesi”
Dördüncü aday Canlı mı?
Dördüncü aday Canlı mı?