Uzun ince bir yol

Merhum 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in vasiyetiyle siyaset yaşamına...

Uzun ince bir yol

Merhum 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in vasiyetiyle siyaset yaşamına 3 yıl önce yeniden merhaba diyen Adalet Partisi 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi seçimlerine girebilecek.

YSK’nın son dönem talimatları doğrultusunda yasal prosedürleri de tamamlayan AP, Prof. Dr. Vecdet Öz’ü Cumhurbaşkanı  adayı olarak belirledi.
Son olarak 72 il de teşkilat, 58 il de seçime girebilme yeterliliğine sahip teşkilatlanma aynı zamanda 500 ilçenin üzerinde tabelasını asma başarısını gösteren AP, özellikle son dönemde kendilerine dönük ilgiden bir hayli memnun.
Son olarak Kırklareli’de teşkilatını tamamlayan AP’nin Genel Başkan Yardımcıları Yaşar Karahan ve Halim İslam Güçlü, uzun ince aynı zamanda yorgun bir çalışmayı tamamladılar.
Kırklareli dönüşü açıklamalarda bulunan Karahan, şunları söyledi:
‘Kırklareli dahil Trakya, Van dahil Doğu Anadolu AP’ye ilgi var bu açıkca görülüyor. Demirel’in partisi diyen çoğu vatandaş yakınlık gösteriyor. Van’da partililerimiz BB’ye aday çıkarabileceğimiz bile ifade ettiler. Terör örgütü ile arasına mesafe koyamayan HDP ile iktidar baskısından bıkmış Kürt kökenli vatandaşın devletine bağlılığı çok ama çok belirgin. Bir nefes almak istiyorlar. Bu bölgelerde böyle de bir atmosfer var. Üzüldüğümüz tek şey medyanın AP’sine yeteri kadar yer vermemesidir. Örneğin Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Vecdet Öz’ün ismi bir kanalda dile getirilirken diğer kanalda ifade edilmiyor bile şans verilse en az bugün toplum önünde konuşulan isimler kadar bir etki yaratacaktır ancak maalesef bu şansı bize tanımıyorlar, her şeye rağmen AP olarak seçime gireceğiz ve mutluyuz, 24 Haziran’ın önemini bilerek çalışmalarımızı sürdüreceğiz’.

yaşar karahan halim islam güçlü prof. dr. vecdet öz adalet partisi süleyman demirel
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
SupertotobetBahis SiteleriTipobetSekabet1xbetbets10https://betting2win.net/
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aşıyı Reddederek Çocuğunuzu ve Toplumu Riske Atmayın!
Aşıyı Reddederek Çocuğunuzu ve Toplumu Riske Atmayın!
Feyzioğlu: Tehlikeyi gördük, artık kucaklaşmalı, birlik olmalıyız
Feyzioğlu: Tehlikeyi gördük, artık kucaklaşmalı, birlik olmalıyız