Üsküdar Notları

Gümüşhane Dernekler Federasyonu, Üsküdar’da toplandı

Üsküdar Notları

Gümüşhane Dernekler Federasyonu, Üsküdar’da toplandı.

Federasyona bağlı derneklerin il başkanları ve delegelerin yer aldığı sabah kahvaltılı programda 13 Mayıs tarihli olağan kongrenin süreci tartışıldı

Vedaya hazırlanan Genel Başkan Tahsin Söğüt, program da kamuoyunda sürece ilişkin kimi bilgi kirliliğinin tam bir görüş birliği içerisinde giderildiğini kaydetti.

 

TAHSİN SÖĞÜT’ÜN YOL HARİTASI

Genel Başkanlığa aday olmadığını daha önce yakın çevresi ile paylaşan Genel Başkan Tahsin Söğüt, Gümüşhanelilerin ağabeyi olarak hizmete devam edeceğini kaydetti.

 

KONFEDERASYON İÇİN İLK ADIMLAR

Söğüt, şunları kaydetti:

‘GÜYAD Genel Başkanlığı’mın devam ediyor. Ümraniye’de devam eden il platfomundaki GÜYAD temsilen çalışmalarımız devam ediyor. Çeşitli konfederasyonlarda üyelik sürecim keza yine bütün hızıyla devam ediyor. STK’lardan kopmuş değilim ya da GÜDEF’i bırakıyor olmam bırakacağım anlamını taşımaz. Konfederasyon için seçimler sonrası bazı çalışmalar olacak. Samsun, Ankara, İstanbul, Kocaeli’nde bir uzlaşı arayacağız varsa başka konfederasyonların oluşumunu dinleyeceğiz. Süreç uzun şimdilik konuşmak için erken ama yol haritamızda bunlar olacak’.

tahsin söğüt GÜDEF
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İYİ Partili Bedri Yaşar
İYİ Partili Bedri Yaşar
Karabağ ve Hocalı Soykırımı
Karabağ ve Hocalı Soykırımı