Siyaset

‘’Halk Erdoğan’dan vazgeçmedi’’

Adalet ve Kalkınma Partisi’ndeki parti içi ayrışmalar devam ederken

Adalet ve Kalkınma Partisi’ndeki parti içi ayrışmalar devam ederken; Ümraniye Kurucu, Belediye Eski Meclis Üyesi Hüseyin Eren, ayrılan isimleri sert bir şekilde eleştirdi.
Üye sayısındaki düşüşün hatırlatılması ve partiden ayrılanlarla ilgili olarak yönelttiğimiz soruya ise Eren, ‘’Ben Gümüşhane’deyim, burada halk hala Erdoğan’ı, Sayın Cumhurbaşkanını seviyor. Evet; ayrışma olabilir ama tabanda bir kırılganlık yok. AK Parti yine en önde yine halkın nazarında tabi ki Sayın Erdoğan’la birlikte sevilen, tercih edilen geçmişi 18 yılı bulunan siyasal bir harekettir’’ dedi.
Eren, partisinin 18 yıl boyunca ülke tarihinde ender görülen hizmetleri gerçekleştirdiğini belirtirken ayrılan isimleri de eleştirdi.

AHLAKİ BULMUYORUM
‘Ben Ümraniye ilçesinde kurucu üye olarak hem de belediye meclis üyesi olarak görev yaptım. Şimdi görevimi bir başka arkadaşıma devrettim. Ne oldu AK Partiden vaz mı geçtim? Ayrılanlara da sesleniyorum. Bakınız ayrıldılar neden, görevde ayrıldıktan sonra bir makam da iken AK Parti’ye hizmet ederim görevde değilsem eleştiririm ayrılırım ben bu anlayışı ahlaki bulmuyorum’ dedi.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı