Gündem

Hastane Yok ki Anjiyo Ünitesi Olsun

AK Parti Kürtün İlçe Eski Başkanı, İl Genel Meclisi Eski Üyesi Hüseyin Güvendi

AK Parti Kürtün İlçe Eski Başkanı, İl Genel Meclisi Eski Üyesi Hüseyin Güvendi, son gelişmeler ışığında Gümüşhane gündemini değerlendirdi.
Gümüşhane gündemini bir hayli meşgul eden ‘dipsiz göl’ tartışmalarına değinen Güvendi konunun abartıldığını şehir gündeminin işgal edildiğini söyledi.
Bölgenin yeni sit alanı ilan edildiğini belirten Güvendi, gölün sahası ile ilgili yapılan bazı yorumlarında gelişmeleri tetiklediğini kaydetti.
Güvendi, tartışmaları sona erdiğini ve Gümüşhane’nin buradan bir ders çıkarması gerektiğini de söyledi.
Göç konusunun değişmeyen bir gerçek olduğunu şehrin yıllarca bu konu üzerinde sıkıntı yaşadığını ifade eden Güvendi, ‘’Yazın doluyor şehir kışın ise tabi kimse kalmıyor. Haliyle bu şekilde döngü olunca nüfus konusunda bir sıkıntı yaşanıyor. Millet ekmek parası uğruna şehri tercih ediyor’’ diye konuştu.
Şehir gündeminin önemli başlıkları arasında bulunan koroner anjiyo ünitesi ile ilgili bir soruya da yanıt veren Güvendi, ‘Öncelikle hastane yok, hastane olacak ki, koroner anjiyo ünitesi olsun. Hastanemizin bir an önce hizmete girmesini bekliyoruz’’ ifadelerini kullandı.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı