Genel

İyi futbol oynadık

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu Galatasaray’ı farklı ettikleri maç sonu konuştu

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu Galatasaray’ı farklı ettikleri maç sonu konuştu. Ağaoğlu şunları söyledi:
‘İyi bir skor, özellikle Galatasaray gibi bir takıma kendi sahamızda çok güzel bir skor, iyi bir futbol oynadık.. İkinci yarıda da oyunun tamamen hâkimi bizdik. İşin güzel tarafı yeni transferlerimizin ortaya koyduğu futbol, onların attıkları goller’.

.
‘Scout ekibimize çok teşekkür etmek istiyorum. Çünkü oyuncuların hepsi çok özenle seçildiler. Uzun araştırmalar neticesi de takıma dâhil ettiğimiz arkadaşlar. Scout ekibimiz gerçekte çok iyi iş yaptı. Bunu da herkes gördü yeni transferlerimizin toplam maliyeti 2.2 milyon Euro, iyi oyuncular aldık, bir de dört gol attık’.

İSTANBUL KULÜPLERİNE BURAK GÖNDERMESİ
‘Burağı satın alacak parayı darphaneler basmadı. Burağı satın almak kolay değildi. Çok farklı yollar denediler ama hiçbirisi olmadı. Baraj güzel kurulmuştu. Başkana uzanan teklif olmamıştı önemli olanda bu. Bana hiçbir teklif gelmedi gelenlerde alt taraftan güzel bir şekilde savuşturuldu. Herşeyin bir şekli şemali yolu yordamı vardır, öyle teklif olmaz’. 

HER MAÇ GALATASARAYDIR
‘Bizim için her maç Galatasaray’dır. Her maç bizim için ciddi. Sivasspor maçı da aynı önemde oynadığımız maç Ankaragücü’de aynı önemde oynadığımız maçtır. Ankaragücü karşısında giden bir üç puan var. Takımda hiç bir futbolcuyu birbirinden ayırmak mümkün değil’.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı