Geçmiş Olsun
Dr.Atilla YILMAZ

Geçmiş Olsun

Advert
Düşünün ki 40 gündür çoluğunuzdan, çocuğunuzdan ayrısınız.. Can korkusu var. Bilinmeyen bir yöne doğru savruldunuz. Ve bilinmeyenler ülkesnde ne olacağım diye  düşünüyorsunuz. Zor geçtiği belli. Bünyamin için hep dua ettik, Allaha şükür yüce yaradan geri çevirmedi. Başta Yüce Türk Milletine ve develetimize, hükümetimize, güvenlik güçlerimize teşekkür ediyoruz. Bünyamin’in gerçekten sağ salim dönmesi bizleri memnun etti.

BÜYÜKLÜĞÜMÜZÜ Bİ KEZ DAHA GÖSTERDİK Bünyamin Aygün’ün kaçırıldığı günden beri millet olarak sesimiz ortak çıktı.  Kendisini adeta yanımızdaymış gibi bağrımıza bastık. Türkiye ayağa kalkmıştı sanki. Ben son dönemde millet olarak böyle tek ve ortakn yükselen bi ses duymadım.. Herkese teişekkür.. Hoş geldin Bünyamin.. Geçmiş olsun..

BAŞBAKANIMIZ JAPONYA’DA Sayın Başbakanımızın Japonya gezisi başladı. Uzak Doğu’nun bu dost ülkesi ile sıcak ilişkilerimiz devam ediyor. Son Marmaray açılışında Japon balkanın dua eder gibi elini havaya kaldıran görüntülerini anımsayalım.. Geçmişten bu taraf bu millet bize hep dost oldu. Osmanlı tarihine bakarsak yine öyle.. Eğer hafızam beni yanıltmıyorsa bu dostluk uğruna facia bile yaşadık. Ertuğrul faciası tarihimize derin bir iz bırakmıştı.. Gelişmeleri hep birlikte izleyeceğiz..

SIKINTI YOK İstanbul’da sıkıntı yok. Ben iddia ediyorum her şeye rağmen İstanbul’u alacağız. Şişirilen bazı etkenlere rağmen İstanbul’da sonuç değişmeyecek. Göreceksiniz..  
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pestil köme üreticileri Mehmetçiğin yanında
Pestil köme üreticileri Mehmetçiğin yanında
Bir yıl ne çabuk geçti
Bir yıl ne çabuk geçti