Vızıltı
Dr.Atilla YILMAZ

Vızıltı

Advert
Yalova ve Ağrı’yı alan muhalefet, pek bi sevindi. Hani bebekler misali desem acaba çok mu abartmış olurum. Netice itibarıyla bir seçim oldu, halk tercihini yaptı. Yalova’da ve Ağrı’da AK Partiye karşı inanılmaz bir güç birliği oluştu, Ve tabi ki bu AK Parti’nin geçen 12 yıln ardından neden hala güçlü bir parti olduğunu göstermiyor mu? AK Parti demokrasiye inanır, Kaybedince de analizini yapar, Türkiye genelinde AK yerel yönetimlerin neleri başardığı ortada, Yalova ve Ağrı bakalım bu konuda başarılı olabilecekler mi? Zaman gösterecek. Sayın Başbakanımızda kurmaylarına Yalova ve Ağrı bazında inceleme talimatı verildi. İki güçlü bölgede iki kaybedilen belediyenin neden ve sonuçlarını belirleyecek. Önemli olan hatanın bir an önce kavranılarak bi daha tekrar etmemesidir. Belki AK Parti cephesinde bu kaybediş bir hayra alamet olarak addedilir. Neticede kaybedilen çok bir şeyde yok.
BİZİ KİMSE DURDURAMAZ

Gelgelelim muhalefet cephesine, Yalova ve Ağrı’yı kazanan muhalefetin sanki 81 şehri almışçasına varan sevinci trajikomiktir. Neticede kaybedilen iki şehirdir. Bunu abartmaya gerek yoktur. Türkiye’nin en seçkin ve en önemli merkezlerinde AK Parti yerel yönetimlere haizdir. Güçlüdür, bileği bükülemez konumdadır. Bugün bile yapılacak hem genel hemde yerel seçimlerde tartışmazsız birinci partidir.  
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
serdal öztürk     2015-05-21 zorunamı gitti
Saim     2015-04-10 vızıltı nasıl dı? atilla bey..... olması gereken yerden 25 yıl geri bırakılmış bir memleketin çocuğu olarak çok üzülüyorum çok. siz aydın gibi görünen ama ne yazık ki pembe camlı at gözlüğü kullanarak gerçekleri kaçıyorsunuz. memleketin ahi ortada. işte bunu çok savunduğun hatta uğruna takla attığın iktidarın atadağı vali söylüyor. gümüşhane geldiğimiz noktadan 25 yıl geride diye. siz hala neyin peşindesiniz. adamlar paraları nereye koyacağını şaşırdı. kollarına 700 bin liralık saatler almaya başladı. ama vatandaş perişan aç mazlum mağdur görmüyormusunuz. gelecekler daha mı iyi olacak diyorsan görmeden söylemek mümkün değil. bunlarda gelirken yolsuzlukları hırsızlıkları bitireceğiz adalet getireceğiz diye geldiler. ama ne yazıkki türkiye tarihindeki en büyük yolsuzluk ve hırsızlıklara imza attılar. adalet desen sadece kendileri için varsa yaptılar ve yapıyorlar.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Emekli Genelkurmay Başkanı Başbuğ Lüleburgaz'da konuştu
Emekli Genelkurmay Başkanı Başbuğ Lüleburgaz'da konuştu
''Kent konseyi birleştirici güç''
''Kent konseyi birleştirici güç''