İğneyi kendimize...
Tellal

İğneyi kendimize...

Advert
TRENİ GETİRENE HAVALİMANI BEDAVA Sayın Başbakanım! Gümüşhane’yi şereflendirdiniz. Sizi ağırlamaktan onur duyduk. Zafer Meydanını dolduran kalabalığa seslendiniz. Kara tren bekliyorduk, hızlısını müjdelediniz. Peki nasıl olacak hiç bir bilgi vermediniz. Havalimanı da bir dönem gönlümüze pelesenk edilmişti, hatırlatmak isteriz.

ZİGANA TÜNELİ
Gelen geçen tünelin başında fotoğraf çektiriyor. Bizde iple çekiyoruz. Nasıl bir ihale, nasıl bir yapım, nasıl bir anlayış ki hala Zigana ihale edilecek hala çevre yolu bitmedi hala Gümüşhane nefes almayı bekliyor!

GÜMÜŞHANESPOR YERLERDE
İlkkez bu kadar korkuyoruz. Bir puan alamazsak Kırmızı Beyazlı ekip 3.lige dönüyor. Yazık! Birilerinden hesap sormalı ama kimden!

GİRİŞİMCİ KADIN BOSTANCI
Cama altın dokunuşları Gümüşhane’ye kazandırdı, Kimi eve ekmek kimi eve mutuluk geirdi. Leyla Bostancı  iyi bir çalışan kadın profilini Gümüşhane’de çevreledi. Örnek oldu, şehrin böyle yüzlere ihtiyacı var.

MUHALİF BASIN AMAN ELEŞTİRME!
Gümüşhane’den de bu yönde ızdırap geliyor. Aman eleştirme şak! ilanı kesiyorlar! Hani demokrasi, söyleyelim..Sadece beni översen geçerli. Muhalefet etmek mi? desturrrrr!


TANITIM GÜNLERİ
Şimdiden söyleyelim yandaş sanatçı gelecekse bu kez olmaz. Tanıtım günleri siyasi partinin propagandasına döner. Tellal bunu affetmez. Tanıtım Günleri Gümüşhane içindir hiçbir şekilde istismar edilmemi gerekir hele siyaet seime bir ay kala yapılacak tanıtım günlerinin içine girmemeli.  
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Cevat Nas     2015-04-28 sağolasın hemşehrim. bende yazıyorum.ancak muhalifsen yerin yok. yer yandaşa vesselam.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Egosu yüksek kişi daha fazla öfkeleniyor!
Egosu yüksek kişi daha fazla öfkeleniyor!
Zorlu mera, DAP İdaresi’nin desteğiyle yeniden canlandı
Zorlu mera, DAP İdaresi’nin desteğiyle yeniden canlandı