Biz de insanız
Tellal

Biz de insanız

Advert
Bizde insanız Haftaya yaşadığımız üzücü bir olayla başlayacağız. Haber sayfamızın imtiyaz sahibi Veli Yılmaz’ın halası Hatice Aydoğdu (65) yaşamını kaybetti. Yılmaz ailesine başsağlığı diliyor merhume Aydoğdu’nun mekanı cennet olsun diyoruz.
Vatandaş oyuna sahip çıktı Türkiye çok ama çok önemli bir seçie gidiyor. İtanbul Ankara, İzmir. Zonguldak her taraftan akın akın sandığa sahip çıkan bu kez bilinçli bir seçmen göze çarptı. Haydi hayırlısı olsun

Gümüşhanespor’a sürpriz isim mi aday
Gümüşhanespor hafta başında toplanacak. Yönetim anlaşılan o ki, ilk olarak başkanı belirlemeye hazırlanıyor. Sürpriz isim Kaya Büyükbayraktar olarak dillendiriliyor.


Şiran’a sormuşlar boynun neden eğri o demiş ki İkisu Şiran yolu doğru mu? Şiran ilçesine kim gelirse gelsin ilk söz İkisu Şiran karayolunu söylüyor. Demek ki ekmek su gibi lazım. Kime sorsak sanki yemin etmiş gibi bu ismi sayıklıyor.

Mehmet Kaya kalmalı!
Kim ne derse desin Gümüşhanesporun başında Mehmet Kaya kalmalı.  Kaya en zor günlerde bırakıp kaçmadı. Gemiyi ilk terk eden olmadı. Zor günde ayakta kalan Kaya’yı iyi günde kimse kimse görmemezlikten gelmemeli…

Polat’ın isyanı Can Gümüşhane, Yaslanmış köyüme sıralı dağlar gibi birbirinden seçkin eserleri Gümüşhanelilerle buluşan Mahmut Polat ciddi iş yapan sanatçıalrı ciddi kişiler dikkate alır dedi. Ne diyelim fazla söze gerek var mı?

Ressam Muslu
Hakettiği ilgiyi bu güne kadar görmediğini söylüyor. Ressam Muharrem Muslu. Özellikle G.Ü’nde bir sanat akademisin savunucularından. Gümüşhane’de resim sanatının savunulması için şans bekliyor.

Zigana gündemden hiç düşmesin
Çok iddalı sözler söylendi. O kadar ki, Gümüşhane -  Trabzon arası 45 dakikaya kadar inecek. 8 haziran sabahı neler olur bilinmez amam bu sözler mutlaka takip edilmelidir.

Gümüşhaneliler sandığa koştu
Yurdu dolaştık, Gümüşhaneliler, sandığa koştu. Bu kez daha dikkatli ve heyecanlı sonuç hayırlara vesile olsun.  
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Egosu yüksek kişi daha fazla öfkeleniyor!
Egosu yüksek kişi daha fazla öfkeleniyor!
Zorlu mera, DAP İdaresi’nin desteğiyle yeniden canlandı
Zorlu mera, DAP İdaresi’nin desteğiyle yeniden canlandı