Çanlar kimin için çalıyor?
Tellal

Çanlar kimin için çalıyor?

Advert
TRAFİK KAZALARI DEVAM EDİYOR Ne yazık ki Gümüşhane’den gelen trafik kazaları üzmeye devam ediyor. Valilik geçtiğimiz günlerde bu konuyu gündeme almıştı. İl Genel Meclisinde geniş bir sunumda yaptı. Aşırı hız, sürat Gümüşhane’nin karayolunda geçerli değil. Esas kahreden gelen genç yaştaki ölüm.


AKAGÜN SESLERİ
CHP Gümüşhanede bir kez daha hayal kırıklığına uğradı. Bu seçimde bir isim öne çıktı Eda Akagün Çubukcu, partisini ayakta tutmaya çalıştı. Yeni dönemde ismi il başkanlığın için geçiyor.

AK PARTİ DURUM FARKLI DEĞİL Gümüşhane’de kaybedilen bir vekillik AK Partiyi adeta sessizliğe gömdü. Kimisi aynı isimler üzerinde durulmasının tepki gördüğünü söylüyor kimi ise siyaset diliyle sevgi dilinin bütünleştirilmediğinden. Yeni dönemde önemli gelişmeler yaşanabilir Gümüşhane’de. Olası erken seçim fırtınanın ilk işareti.


KUŞBURNU GÜNDEMDEN ÇIKAMAZ
İşadamı Nadir Özer Kaya Kuşburnu konusunun Gümüşhane ekonomisinden çıkmayacağını çıkamayacağını öne sürüyor. Bir itirazı daha var Gümüşhaneli yöneticiler tüm ikazlara rağmen bu konuyu göz ardı etmeye devam ediyor.


KAYA BÜYÜKBAYRAKTAR KAPIYI AÇACAK
Gümüşhanespor yeni sezona Kaya Büyükbayraktar ile başlayacak gibi görünüyor. Olursa ilk tercih yerli antrenör olmalıdır. Büyükbayraktar bu gerçeği mutlaka görecektir.


SANATÇI NE YAPSIN

Destek olmadıktan sonra ayı şeyleri söylemenin ne anlamı var. Gümüşhaneli sanatçı şanssızlığına yanıyor. Gümüşhane’den bir el uzanmıyor.


AKÇAY’IN ÇAĞRISI
Seçim değil geçimi konuşmalıyız dedi. İyide dedi. Gümüşhane için Türkiye için şimdi uzlaşa zamanı. Yoksa gidişat hiçte iyi değil. Siyasetçiler mutlaka uzlaşmalı. Hepimizin daha sağlıklı düşünmeye heyecana kapılmadan bu ülkeyi sahipsiz bırakmamaya ihtiyacı var.  
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Egosu yüksek kişi daha fazla öfkeleniyor!
Egosu yüksek kişi daha fazla öfkeleniyor!
Zorlu mera, DAP İdaresi’nin desteğiyle yeniden canlandı
Zorlu mera, DAP İdaresi’nin desteğiyle yeniden canlandı