Buyrun buradan yakın
Tellal

Buyrun buradan yakın

Advert
KISKANÇLIK TOPLARI ATEŞLENMEYE BAŞLAMIŞ Eda Akagün Çubukcu, CHP’nin yeni il başkanı. Bakıyoruz, şimdiden kıskançlık topları ateşlenmeye başlanış. Ey Gümüşhane’deki CHP’liler’ hani siz Atatürk’ün partisinin temsilcileriydiniz?


İFTAR SOFRALARI
Ramazan geldi ya? İftar sofraları birbiri ardına sıralanıyor iyi de oluyor? Eleştirilerin dozu şu:  gerçekten o sofralarda ihtiyacı olanlar mı oturuyor?

SÜLEYMANİYE KANAYAN BÜYÜK PROJE
Bugüne kadar olan biten hiçbir şey Süleymaniye Projesine yaramadı. İtiraf edelim başaramadık. Gümüşhane’nin yüzü değişecekti, yüzü asıldı? Tabi 13 yıldır tek başına iktidar olan siyasal güç, bu işte en büyük sorumlu? Yapamadık, ne yapalım? Mazeret değil. Kısacası elimize yüzümüze bulaştırdık hepsi oAH GÜMÜŞSU VAH GÜMÜŞSU
Konuşurken mangalda kül bırakmayan Gümüşhane iş dünyası Güüşsu konusunda bir gerçeği itiraf etti: Elimizde patladı. Patlasa iyiyidi bir şehrin prestiji de yok oldu. Gümüşsu önemli bir tesisti, bu gün çürümeye tutuldu. Suçlu ayağa kalk diyeceğiz de, sığdıracak yer kalmayacak’

ODA’LARDAN SES YOK Bu soruyu yine sordum geçen hafta. Bir tek GTSO ile nereye gidecek Gümüşhane, Ey esnaf odaları esnafın hiç mi sıkıntısı yok?

BİRBİRİMİZİ KUCAKLAMAK ZORUNDAYIZ
Sözümüz Gümüşhaneli milletvekillerine artık kısır çekişmeleri bırakınız. Şehir sizlerden büyük hizmetler bekliyor. Büyük hizmetler ortak istişarelerden ve birliktelikten geçiyor. Yolunuz açık olsun, kulağınıza bu sözlerimiz küpe olsun.


FATİH AKYEL

Gümüşhanespor medyatik bir ismi takımın başına getirdi. Umarım bu kez işler iyi gider, yoksa daha fazla üzüleceğiz gibi geliyor bize. Elimizdeki şansı iyi kullanmalı. Akyel, umarız Gümüşhanesoru başarıya kavuşturur.
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Dursun Öztürk     2015-07-05 ne var ki ne kuskanılsın, bilmeyenler de chp nin bu seçimlerde tarihi bir başarı yakaladığını zanneder. başarı kıskanılır, başarısızlığın ise sahibi olmaz. tepeden inme ayak oyunları ile bir yere gelinmenin kıskanılacak tarafı yok, esasen doğru da değil etik de. kamuoyu ve örgüt ve tabanın desteğini arkasına alarak başarılı olan kıskanılır veli bey.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Egosu yüksek kişi daha fazla öfkeleniyor!
Egosu yüksek kişi daha fazla öfkeleniyor!
Zorlu mera, DAP İdaresi’nin desteğiyle yeniden canlandı
Zorlu mera, DAP İdaresi’nin desteğiyle yeniden canlandı