Tık...tık...şimdi haberler!
Tellal

Tık...tık...şimdi haberler!

Advert
CHP'Yİ KİM YÖNETİYOR?
Eda Çubukcu CHP İl Başkanlığına geldi kendi başına da gelmedi, genel merkez eski yönetimi görevden aldı, ‘sen olacaksın’ dedi. Eski başkan ‘meşru değil’ deyip kesip attı. Anlayamadık…Yani genel merkez mi Gümüşhane’yi, Gümüşhane mi genel merkezi yönetiyor?

BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUZ
Öztiryakiler AŞ Genel Müdürü Yüksel Yalçın beyefendi, annesi Byhan Yalçın’ı kaybetti. Acısını paylaştık. Cenaze törenine katıldık. Bir kez daha mekânı cennet olsun.

VALİ BEY SÖYLÜYORSA BİR BİLDİĞİ VAR

Gümüşhane Valisi Sayın Yücel Yavuz, geçtiğimiz Cuma günü basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Dikkatlice okuduğumuzda gerçekler ortaya çıkıyordu. Ne diyelim sağa sola çekmeye gerek yok, vali bey biraz tembelliğimizden şikâyet etti.

PAMUK ELLER CEBE

Festival günü geldi çattı. İsim değişir mi? bilemeyiz ama isminin geçmesi bile güzel. Gümüşhane festivalsiz olmaz, festival de parasız. Pamuk ellerin cebe girme vaktidir.

BARO BAKANI HAKSIZ MI?

Baro Başkanı Gümüşhane bölünüyor dedi. İyi de niye dedi? Bir bildiği var elbet Koza Altın’ın kapatılmasının talihsizliğinden  söz etti? Gümüşhane için iyi şeyler söylemedi? Yetkilileri, ilgilileri baro başkanını dinlemeye davet ediyoruz.

MUTFAKTA BİRİ VAR!

Fatih Akyel ismi Gümüşhanespor önemli. Belli ki başkan Kaya Büyükbayraktar bu işi ciddi tutuyor. Ama mutfakta bir isim daha var. O da Şenay Yılmaz Milli Takımlar Eski Bölge Sorumlusu. İşin uzmanı ince eleyip sık dokuyor, bir santim taviz vermiyor. Eeee, geç kalınmışlığın acısı da böyle çıkıyor.
BİRAZ GEÇ KALMADINIZ MI?


GÜSİAD Başkanı haber sayfamıza teşekkür etmiş. Biz gelenler başkan son iftar programında dile getirdiği Gümüşhane üzerine konular noktasında ayrıntılı bir değerlendirmede bulunduğumuz için memnun kalmış. Biz de diyoruz ki, görevimiz. Bu sayfa laf olsun diye kurulmadı. Desteklenirse çok daha iyisi yapılacaktır, biz inanıyoruz.  
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Egosu yüksek kişi daha fazla öfkeleniyor!
Egosu yüksek kişi daha fazla öfkeleniyor!
Zorlu mera, DAP İdaresi’nin desteğiyle yeniden canlandı
Zorlu mera, DAP İdaresi’nin desteğiyle yeniden canlandı