Görmeyen göz duymayan kulak uzatmayan el
Tellal

Görmeyen göz duymayan kulak uzatmayan el

Advert
GÜMÜŞHANESPOR İYİ YOLDA Gümüşhanesporun yeni sezonu iyi başladı. Fatih Akyel şehre karizma sağladı. Mutfakta iyi bir ekip var. Kese gereğine göre açılıyor. Gümüşhaneli bazı isimlerin neden imza atmadığı da bence sorgulanmalı? Daha iyisini nerede bulacaksınız beyler!

İLÇE BAŞKANI KIZGIN
Merkez ilçe Başkanı Rıdvan Eryılmaz, il başkanı Çubukcu ile geldiği Güvende yaylası şenliklerindeki eksiklikleri sert bir dille ifade etti. Bu çağda bu tür organizayona hayır  dedi. Hani Yeşil Yol diye tutturan Gümüşhane var ya? Önce Güvende’ye bir yol yapsın demeye getirdi..


ŞEHİTLER CANIMIZI YAKTI
İçimiz acıyor. Kanlı terör örgütü kirli ellerini yüzünü göstermeye başladı.  Şehitler yürekleri dağladı. Gümüşhane’den de şehitlerimize binlerce dua var. Teröre lanet var..

TEDBİR Artan terör düzenlenen şenlikler öncesi tedbiri de akıllara getirdi. Olası provakatif eylemler için Gümüşhane’de bilgilendirildi. Tedbiri elden bırakmamak gerekir.


HAMZA MISIR’A DESTEK
Taka Gazetesinin Spor Müdürü Hamza Mısır Trabzonspor Başkanı Hacıosmanoğlu’un isteklerine boyun eğmedi. Haber sayfamız adına meslektaşımız, ağabeyimiz Hamza Mısır’ın yanında olduğunu bir kez daha ifade etmek isteriz. Basın parayla, şantajla birilerini araya koymakla susturulamaz.ANTALYA AKSEKİ
Gümüşhaneli Atletler Dünya Dağ Kousu Şampiyonası için Antalya Akseki’de start alacak. Gümüşane ayağındaki çalışmalar yoğun bir şekilde sürüyor. İnanıyoruz ki, Akseki’den yüzümüzün akıyla döneceğiz. Ertuğrul hocaya güvenimiz tamdır.


YEMEK FİYATLARI ARTTI
GTSO bir araya geldi. Esnafın zam isteğini değerlendirdi. Büyük bir ihtimalle zam yolda. Zaten sinek avlayan esnaf bakalım yükselen yemek fiyatlarıyla nasıl baş edecek?


İŞADAMI KOÇ KELKİT’İ BEĞENDİ Ramazan Bayramında gitti. Doğduğu toprakları gördü, değişimi gözlemedi. İlçesine hayran kaldı. Kent Otel’e işaret etti. İşadamı Koç’un Kelkit gözlemleri dikkat çekici. Acaba Gümüşhane merkezi Kelkit’e mi taşısak!
HARŞİTTE BALIKLAR ÖLÜYOR

Ve tabi Gümüşhanede. Çevreciler olaya el konulmasını bekliyor. Şehirde bazı yeniliklerin var olmasını isteyen yöneticilerin Harşit noktasındaki kimi sessizliği nasıl açıklanır!   
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Egosu yüksek kişi daha fazla öfkeleniyor!
Egosu yüksek kişi daha fazla öfkeleniyor!
Zorlu mera, DAP İdaresi’nin desteğiyle yeniden canlandı
Zorlu mera, DAP İdaresi’nin desteğiyle yeniden canlandı