Haftaya terörle uyanmak
Tellal

Haftaya terörle uyanmak

Advert
HAFTAYA TERÖRLE UYANMAK Eli kanlı terör Gümüşhane’ye de geldi. Kahraman güvenlik kuvvetlerimiz tabii ki cevabı verdi. Kimi haberlere göre 3 terörist ölü ele geçti. Kimi haberlere göre bir terörist sağ olarak yakalandı. Eşkıya dünyaya hükümdar olabilir mi? terörist Gümüşhane’de barınabilir mi?

HALA YOL SU ELEKTRİK DERDİ Mİ?
Gümüşhane’de iktidar sözcüleri, muhatapları ağızlarını her açtıklarında mangalda kül bırakmıyorlar. Yıl 2015, Torul Tokçam köyü hem de şehidin köyü yol bekliyor. Yoruma gerek var mı?ŞEHİTLERİMİZ İÇİMİZİ YAKTI
Terör saldırıları sonucu yaşamını yitiren aziz şehitlerimizi bir kez daha Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Vatan Sağ olsun..


TRABZONSPOR TARAFTARLARI ONUR’U BIRAKMIYOR
Onur Recep Kıvrak krizi Trabzon taraftarını kızdırdı. Tabi Gümüşhane’de bulunan Trabzonspor taraftarı da yönetimden kararı bir kez daha özde geçirmesini istiyor.


CHP’Lİ BAŞKAN İSYANLARDA
Eryılmaz: Bizden başka ülkeyi düşünen var mı? CHP’nin koalisyon masasından kalkmasını isteyen Ahmet Hakan Rıdvan Eryılmaz’a kulak vermeliydi? Tü kaka dediğiniz bugüne kadar eleştirilerin en sertini yaptığınız ana muahefet bu kez çetin ceviz çıktı.

BETON ŞEHİR
Şu günlere Gümüşhane’de sıcaklar aldı başını gidiyor. Beton yığınına dönen Gümüşhane en çok elma bahçelerine yanıyor. Eski topraklar şehri işgal eden beton blokları  gösteriyor tek tek


GÜMÜŞHANEYE KAÇ KANAK LAZIM
Belediye harıl harıl içme suyu arıyor. Devekorusu’ndan sonra sıra Artabel’de. İyi de bu şehre kaç kaynak lazım? İçme suyu elde edebilmek için!

TRANSFER TAM GAZ
Gümüşhanespor, Galatasaray’ın önemli oyuncularından Cem Sultan’ı transfer etti. Çok şey bekliyorlar. Haydi hayırlısı. Biz buna Fatih Akyel kıyağı diyoruz.. Bazı şeyleri sonra yazacağız?

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Azerbaycan'da Ağaç Dikme Seferberliği
Azerbaycan'da Ağaç Dikme Seferberliği
Bayburt Belediyesi Karla Mücadele Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor
Bayburt Belediyesi Karla Mücadele Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor