Yazmak bedava
Tellal

Yazmak bedava

Advert
Karadeniz’in yeşil yol’u Her konuda olduğu gibi Yeşil Yol projesi noktasında Karadeniz Bölgesi ikiye bölünmeye devam ediyor. Farklı sesler, farklı yorumlar Yeşil Yol’un varlığının bize neyi getireceğini bir türlü kabullendiremedi. Son olarak Günebakış Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ali Öztürk ile CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen projeyle ilgili olarak birbirilerine karşılıklı suçlamalarda bulundu.

Gümüşhane koruyor mu? Yoluyor mu? Geçtiğimiz günlerde Gümüşhane’nin Zigana Dağı tarafında biyolojik bitki ve hayvan türlerine dönük kaçak avlanma yapan kişiler para cezasına çarptırıldı hakalrında kanuni işlem yapıldı. Güzel de, Torul’un köyleri bu tür canlılarla dolup taşıyor. E, insan şimdi sormaz mı? sen kalkıp o bölgeye neden HES’leri kondurup yok etmek istiyorsun!


TEMA Temsicisini dinleyin
TEMA Temsilcisi Yusuf Oral sermayenin tek derdinin Gümüşhane’deki yer altı kaynakları ve enerji olduğunu iddia ediyor. Bunca tırmalanan doğanın tahrip edildiğini görünce sayın temsilciye hak vermemek mümkün değil! Mangalda kül bırakmayıpta Gümüşhane aşıklığı yapanlar bu statünün dışında.Gümüşhanesporun kampı başladı
Kırmızı Beyazlılar Kızılcahamam’da. Kadroda Gümüşhaneli ve eski futbolcu kalmadı gibi. Yeni sezona bir ay kala bu takım nasıl erlenip toplanacak anlayamadık. Onbeş günde uyum  olur mu? orası da muamma. Yok yok biz doğrucu Davut değiliz ama gerçeği gören görüyor. Bizden söylemesi…Kutlarız! Belediye Başkanı Ean Çimen kızını evlendirdi. Allah bi yastıkta kocatsın. Çimen Ailesinin mutlu gününe Sayın Bakan’da ortak oldu, nikah şahitliği yaptı. Gelmişken birkaç yerde izlenimlerde bulundu. 


2019’da Zigana’dan geçmek
Süre uzak ama siyasetçiler 2019’da tamam diyor. Ziganayı anlataya gerek yok. Gümüşhane dört gözle bekliyor. Kafalardaki soru şu? 2019 uzak değil mi? Daha yakın bir zamana açılış getirilemezmiydi?


Partiler de hazır
Eski yeni teşkilat isim, herkes erken seçimi bekliyor. AK Parti de de beklenti o yönde sosyal medyadan yapılan mesajlardan belli oluyor. İyi de AK Parti istediğini elde edebilecek mi? her şeyde bi hayır var! Ama evdeki bulgurdan da olmak gerçeği de var!


Erdoğan istemiyor
CHP koalisyon Erdoğan erken seçim istiyor. CHP Merkez İlçe Başkanına göre durum bu. Eryılmaz, koalisyonun önündeki engeli Erdoğan olarak görüyor. Erken seçimden de kaçmadıklarını söylüyor.

Gümüşhane neden yok Merhum duayen gazeteci Cüney Acayürek acaip eleştirdiği bir konuda Böyyük kelimesini yapıştırır epkisini dile getiridi. Gümüşhanenin Kültür ve Turizm konulu toplantıya neden dave edilmediğini de biz bizim böyyük şehir ümüşhane neden unutuld diye mi duyursak? AK Parti döneminde Gümüşhane nasıl unutulur? Cumhurunbaşına o kadar destek, her seçim de o kadar oy. Yoksa 7 haziran’ın rövanşını mı aldılar..Oy anam oy!  
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Egosu yüksek kişi daha fazla öfkeleniyor!
Egosu yüksek kişi daha fazla öfkeleniyor!
Zorlu mera, DAP İdaresi’nin desteğiyle yeniden canlandı
Zorlu mera, DAP İdaresi’nin desteğiyle yeniden canlandı