CANIMIZ ACIYOR
Şener YAZGAN

CANIMIZ ACIYOR

Advert
Yarın sabah uyandığımız da kaç şehit haberi duyacağız diye merak etmiyoruz değil mi? O kadar duyarsızlaştık ki, bazılarımız için dünya yansa bir horum otu yanmaz deyimi  tık diye oturuyor. Yavrularımız, canlarımız hain pusularda şehit düşerken  bizi yöneten ve yönetmeye muktedir olan bu siyasi olgular  hala neyin peşinde ve bu ülke niye hala hükümetsiz?  Bu ülke belki de tarihin de hiç bu kadar aciz ve insanları birbirinden kopuk olmamıştı... Sizce hükümetin devamlılığının iki yada dört yıl olması, cumhurbaşkanının  konumunun tartışılması  ya da tartışılmaması, çözüm süreci dedikleri şey her neyse bitmiş olması ya da bitmemesi, seçime nasıl hangi yöntemle gideceğimiz yada gitmeyeceğimiz canlarımızı kaybetmemizden daha mı önemli?  Ülke ateş çemberi  yarın kaç şehit haberi gelecek bilmiyoruz, canım acıyor,canımız acıyor.            Herkes ayrı telden çalıyor, kimsenin umurunda değil, her gün bir kaç şehit haberi alıyoruz, birçoğumuz lay lay lay lom, san ki hiçbir şey olmamış gibi hiçbir şeyimizden ödün vermiyoruz. Ülkenin doğusun da ciddi bir güvenlik sorunu var, güpegündüz yol kesmeler, araç yakmalar ve bir bakıyorsun ki bir ilçe de sokağa çıkma yasağı ilan edilmiş. Bu anlattıklarım hafife alınacak şeyler değil. Düşünsenize bu ve benzeri olayların ABD ya da Avrupa ülkelerinden birinde yaşanmış olsa yer yerinden oynardı değimli? Dünya liderleri toplanıp başbakanımız dahil o ülkede teröre lanet yürüyüşü düzenlerdi. ABD bununla da yetinmezdi fırsat bilip özgürlük ve terör kisvesi altında gidip birkaç yeri bombalardı.            Gelgelelim bize;  günlerdir terör olayları devam ediyor, hergün şehit haberi alıyoruz ama sesimiz çıkmıyor. Teröre lanet yürüyüşü yapan o liderlerden bir tanesi piyasada yok. Şehitlerin ocağına düşen ateşin birgün ülkenin neresinde yaşarsak yaşayalım bizi de yakacağını unutmayalım.             Daha ne kadar canımız yanacak, kaç ocağa ateş düşecek bilmiyorum, siyasi rant peşinde olanlara soruyorum; YARIN KAÇ VATAN EVLADINI KOYACAĞIZ TOPRAĞA…!  
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
PAROLA29     2015-08-20 Şehitler tek tek toprağa düşüyor millet kendisine ait olmayan yaşamları konu alan dizi ve filimlerle oyalanıyor tepki göstermesi engelleniyor herkes şehit haberini paylaşıp timsah gibi iktidara saldırıyor vatan için akan kanda da birleşemiyorsak ortak tepki veremiyorsak bırakalım anadolunun anahtarını gidelim yazık. . .
Aylin Kartal     2015-08-20 Allah askerimizin polisimizin ruhuna güç kuvvet versin, nusretle yardım etsin, melekler yardımcıları olsun. Düşmanın kalbine korku salsın
Ersin     2015-08-20 Türkiye’yi bölmek istiyorlar. Buna asla müsaade etmeyeceğiz
TÜRKİYE     2015-08-20 Bu Aziz millet acı ve sevinçlerini paylaşabilmeli, yıkılmayacağımızı, teröre, hainlere asla teslim olmayacağımızı, birlik ve beraberlik içinde her zorluğun üstesinden geleceğimizi herkese, tüm dünyaya ilan etmelidir.
VATAN EVLADI     2015-08-20 her karış toprağı şehit kanıyla sulanmış olan vatanımızın parçalanması ve milletimizin birbirine düşürülmesi için kurulan kirli oyunun yeni bir sahnesinin daha hayata geçirildiğini görmekteyiz. Vatan evlatlarına hain pusular kurarak, alçakça saldırılar düzenleyerek ülkemizden toprak koparabileceğini sananlar hem hukuk nezdinde, hem millet nezdinde, hem de Allah nezdinde hak ettikleri cezaya er geç mutlak çarptırılacaklardır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pestil köme üreticileri Mehmetçiğin yanında
Pestil köme üreticileri Mehmetçiğin yanında
Bir yıl ne çabuk geçti
Bir yıl ne çabuk geçti