Olsa da olmasa da
Tellal

Olsa da olmasa da

Advert
DAVA KİMİN İÇİN? Gündoğumuhaber yazdı: Gümüşhane mi siyaset mi yoksa ben mi kavgası yaratılmak isteniyor? GÜDEF bir toplantıya gitti, genel başkan veryansın ediyor! Yani AKP cenahı belli ki rahatsız, GÜDEF yukarı tükürse bıyık, aşağı tükürse sakal.
ZİGANA
Geldi, geliyor oldu oluyor derken Zigana tünelinde çarpıcı bir gelişme yaşandı, tünel ihalesi iptal oldu. Bi dahaki ihale 1 Kasım sonrasına mı? Karayolları sevenler derneğinin Bakana yazdığı mektup ilginç, ihaleyi alan işadamına tepki var. Yukarıdaki dava bizi ilgilendirmiyor da, kırk yılın başında şans yüzümüze gülecekti, Gümüşhane’ye hava limanı isterken Zigana’daki tünelden olduk.

CHP NEREDE?
Gümüşhane’de iki parti kıyasıya kavga ediyor. Bir parti daha var! CHP. Tabela artisi değildir CHP öyleyse Gümüşhane’de nerede CHP? Gören varsa bize de söylesin..

BUNU SEVDİK

Kelkitliler Derneği Gümüşhane Kültür ve Yardımlaşma derneğini ziyaret etti. Kardeş köprüsü, gönül köprüsü, güzellikler adına hoş bir ziyaret oldu. Bu tür temasların gelecek STK ilişkilerine örnek olacağını düşünüyoruz..


1 KASIM DA GÜMÜŞHANE
Ne istiyoruz? gelişen bir şehir, yanabilir şehir. Gelen hep aynı şeyi söylemesin lütfen. Kavganız sizi olsun ne yaptığınızı da biliyoruz. Bizim derdimiz Gümüşhane.
MUAMMER BEYAZ
Hayırda yarışan, hayır için çırpınan Gümüşhane’ye pek çok hayırlı işler yapan İşadamı Muammer Beyaz’ı ayakta alkışlıyoruz. Esenyurt’ta devam eden GÜSİAD’ın çok amaçlı binasına verdiği katkı çok büyük. GÜSİAD kendilerine daha önce de özel bir ödül takdim etti. Sessiz ve mütevazı yönüyle de övgüyü hak ediyor Sn Beyaz. Gümüşhane sizinle gerçekten gurur duyuyor.


GELMİYORLAR MI?

AKP, CHP, MHP daha önce Gümüşhane'ye geldi. Pek ok vaadi gerçekleştirdi. Gelen şehitler olsa gerek mitinglerin çoğu iptal. Görmeyi çok isterdik  
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Egosu yüksek kişi daha fazla öfkeleniyor!
Egosu yüksek kişi daha fazla öfkeleniyor!
Zorlu mera, DAP İdaresi’nin desteğiyle yeniden canlandı
Zorlu mera, DAP İdaresi’nin desteğiyle yeniden canlandı