Seçim gelir neyime dert damlar Gümüşhane’ye
Tellal

Seçim gelir neyime dert damlar Gümüşhane’ye

Advert
Sizin seçiminiz sizin olsun
İstisnalar hariç, sorun sokaktaki vatandaşa sorsak tabi bulabilirseniz eğer seçimle bir ilgisi var mı? insanlar konuşmak istiyor mu? Seçimmiş! Ne olacak yani? Şehir dertten mi kurtaracak? Gümüşhane neyi istediğini gerçekten biliyor mu?


Bir havalimanı yutturmacası
Getirin arkadaş alkışlayalım. Gelmeyecek işte! Havalimanı Gümüşhane için hayaldir. Kimse kusura banasın seçimden seçime ısıtılan havalimanı Gümüşhane’den taraf bulamaz


Bakan Gümüşhane’ye geldi mi?
Sayın eski Ulaştırma Bakanı Yıldırım Kelkit’e geldi, Gümüşhane’ye geldi mi? Sayın eski bakan Gümüşhaneliler tarafından seviliyor. Gümüşhane gündemine düşseydi mutlaka duyardık. Kelkit sınırından geriye dönmesi bizleri üzdü!


Sanat camiası da yorgun üzgün Tabi bunca travmayı yaşayan Gümüşhane Türkiye gibi gülemiyor, eğlenemiyor. Terör ortalığı kasıp kavuruyor. Yani ne demek bu? Gümüşhaneli sanatçılarda işin farkında, terör onlarında ekmeğini vurdu.


Gümüşhanespor nihayet
Amedsporu yenen Gümüşanespor Aydın 1923’ü yendi. İkinci galibiyeti aldı. Krizden çıktı diyelim ama nereye kadar!


Kelkitliler derneği atağa kalktı
Kelkitliler derneği yeni bir atılım içinde. İstanbul’da farklı bir duruş seriliyor. İşin farkındalar, Gümüşhane için sadece tabela olmadıklarını gözlemliyoruz. Onlar sadece icraatla konuşuyor. Yaparsa evet yapamazsa da evet demiyor.


Üzüldüğümüz şey
Gümüşhane’nin çoğu gündemi devletin rutin işleriyle malum. İnkar etmeyelim işe arar projelerde var. İşte su ile ilgili alışma, tarım müdürlüğünün pekmez projesi, ticaret odasının çalışmaları. Demek ki çırpınanlarda var. Şehre haksızlık etmeyelim..  
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Egosu yüksek kişi daha fazla öfkeleniyor!
Egosu yüksek kişi daha fazla öfkeleniyor!
Zorlu mera, DAP İdaresi’nin desteğiyle yeniden canlandı
Zorlu mera, DAP İdaresi’nin desteğiyle yeniden canlandı