Memleket manzaraları
Tellal

Memleket manzaraları

Advert

Köse belediye başkanı Şerif Aygün, Zigana tünelinin Gümüşhane için önemli olduğunu ancak şehrin diğer geçiş noktalarında önemli rol üstlenecek olan Köse Dağı ve Tersun tünellerinin unutulmaması gerektiğini söyledi.

**

 

Darbe girişimi sonrası terör örgütlerinin birleşerek ülkemizin hemen her köşesini kana bulamaya çalıştıklarını belirten TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, artık siyaseti bir kenara bırakıp halkımızın kardeşlimizi pekiştirmek için biraraya gelmesi gerektiğini söyledi.

 

**

 

Atatürkçü Düşünce Derneği Gümüşhane Şube Başkanı Yalçınkaya Kömürcüoğlu, ‘Türk Ulusu Atatürk’ten, Atatürkçülükten asla vazgeçmeyeceğini bir kez daha gösterdi’ dedi.
Gaziantep’te yaşanan hain terör saldırısını kınayan Kömürcüoğlu, ‘Bilim, irfan, çağdaş eğitim ve Atatürk’ten vazgeçmeye çaba gösteren bir anlayışın bugün ulus adına nelere sebebiyet verdiğini yakından görüyoruz, şahit oluyoruz’ dedi.

 

**

 

Türkiye 15 Temmuz darbe kalkışmasının ardından hareketli, sıcak günler yaşıyor. Terör eylemleri hain yüzünü göstermeye devam ediyor, Gaziantep’ten gelen bir acı haber daha eklendi.
MHP İl Başkanı Nadim Aydın, işte bu noktada çok önemli bir açıklama da bulunarak, ülkenin bu sıkıntılı günleri çok kısa sürede aşacağını söyledi

 

**

 

Yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Gümüşhane’ye çıkarma yapan Gümüşhane Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Tahsin Söğüt, izlenimlerini ilklerin haber sayfası Gündoğumuhaber’e anlattı.
Gümüşhane Valisi Okay Memiş, Belediye Başkanı Ercan Çimen ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Akçay ile görüşen çeşitli konularda görüş alışverişinde bulunan Söğüt, ‘Gümüşhane, son yılların en büyük, en önemli ve en mükemmel gelişimini kalkınmasını gerçekleştiriyor ve her açıdan atağa kalkmış bir şekilde yönünü değiştiriyor, geleceğe güvenle bakıyor’ dedi.

 

 

**

 

Olimpiyat Oyunları’nın global sponsoru P&G’nin “Teşekkürler Anne kampanyası kapsamında Türkiye’den sponsor olduğu Milli Güreşçi Taha Akgül, 20 Ağustos’taki müsabakaları başarıyla tamamlayarak altın madalyanın sahibi oldu. Madalyayı ülkesi ve annesi Gülbahar Akgül için aldığını söyleyen Taha Akgül, Türkiye’ye Rio 2016 Olimpiyat Oyunları’nda altın madalya kazanan ilk sporcu oldu

 

 

**

 

Kardeşlerine eğitimli bir gelecek sunmak için büyük çabalar sarf ederken Diyarbakır’ın Sur ilçesinde teröristlerle çatışmada şehit düşen Teğmen Abdulselam Özatak’ın gözü arkada kalmadı. İstanbul Aydın Üniversitesi’nin eğitim ve diğer tüm masraflarını karşıladığı 9 kardeşten liseyi bitiren Necati ve Halit Özatak üniversiteyi kazandı

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Egosu yüksek kişi daha fazla öfkeleniyor!
Egosu yüksek kişi daha fazla öfkeleniyor!
Zorlu mera, DAP İdaresi’nin desteğiyle yeniden canlandı
Zorlu mera, DAP İdaresi’nin desteğiyle yeniden canlandı