Yandı yürekler yandı
Tellal

Yandı yürekler yandı

Advert

MHP'DE İLK TEPKİ İSMAİL OK'TAN

21 maddelik anayasanın bazı maddelerinde yapılan değişiklik ve başkanlık sistemine geçiş olarak kabul edilen kanun teklifine MHP Balıkesir Milletvekili İsmail Ok tepki gösterdi.

 

Ok, yaptığı açıklama da, ‘Adına Cumhurbaşkanlığı da deseniz bu başkanlık rejimidir. Hatta bunun da ötesinde yargının, yasamanın ve yürütmenin tek kişinin eline geçtiği bir tek adam yönetimidir.’ Dedi.

 

 

ŞEHİTLİK VE GAZİLİK

Dervişe sormuşlar. En zor nedir? Sözdür demiş. Anlatması da zor, anlaması da…(Anonim)

 

Büyük nehirleri doğuran, küçük akarsulardır. (Atasözü)

 

Büyük devletle ittifak yapmak, koca bir fille aynı yatağa girmeye benzer. (G. Clemenceau)

 

Her birimiz tek kanadı olan meleğiz. Ve bizler, ancak birbirimizi kucaklayarak uçabiliriz.                                       (Lucainanode Crescenzo)

 

Hak yemek, sol elle yemek yemek kadar dikkat çekmedi bu ülkede. (İsmet ÖZEL)

 

Devlet malından bir hırka bile aşıran savaşta ölse bile şehit olmaz (Hz. Muhammet (S.A.V)

 

 

 

KALKAN ÇİFTİNDEN DESTEK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın döviz kurlarının Türk Lirası karşısında değer kazanmaya başlamasıyla birlikte yaptığı döviz bozdurma çağrısına destek olmak amacıyla Bayburt Belediyesince başlatılan kampanyada ilk başvuru Rahmi ve Hacı Hanım Kalkan çiftinden geldi

 

 

 

HALEP

Halep'teki masum çocuklara ithaf olunur!

 

Bu yazıyı dört yıldır her 10 Aralık'ta yayınlıyorum. Sizce değişen bir şey var mı?

 

“Bu gün 10 Aralık İnsan Hakları Günü... Herkes bir şey söylüyor. Ancak geçmişe ve günümüze baktığımızda mensubu olduğum Türk Milleti’nin de, insan hakları yönünden büyük bir mağduriyete uğradığını görüyorum.

 

İsterseniz tarihin tozlu sayfalarını şöyle bir karıştırın... Türk’ün hükümdar gözüktüğü devletlerde bile Türk çoğu zaman mağdur. Tıpkı bugünkü gibi!

 

 

 

EĞİTİM İŞ DESTEK VERİYOR

Cumhuriyet Gazetesi Yazarı Orhan Bursalı’nın kendi gayretleriyle yayınladığı Herkese bilim teknoloji dergisi Eğitim İş Anadolu Yakası 2 Nolu Şube tarafından üye öğetmenlere dağıtılıyor

 

Şube Başkanı Mehmet Yeşildağ 50 ila 100 adet arasında temin edilen derginin üyelere gönderilerek bilimsel ve çağdaş eğitime destek verildiğini söyledi.

 

 

 

AYAKTA ALKIŞLANDI

Prof. Dr. İbrahim Öztek, Üsküdar Üniversitesinde “Stratejik ortaklarımız bizi aldatıyor mu?” isimli bir konferans verdi.

 

 

 

Konferans; üniversite öğrencileri, öğretim üyeleri ve kalabalık bir davetli katılımı ile gerçekleşti.

 

Öztek, 1950 Kore Savaşı’ndan günümüze Birleşmiş Milletler (BM), Amerika Birleşik Devletleri (ABD), NATO, Avrupa Birliği (AB) ve Şanghay İşbirliği Örgütü ilişkilerinde Türkiye’nin uğradığı mağduriyetler, haksızlıklar veya Türkiye’nin elde ettiği avantajları örnekleri ile kendine özgü görsellerle dile getirdi ve konferans sonunda ayakta alkışlandı.

 

TİSK TERÖRÜ KINADI

Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) Yönetim Kurulu’nun İstanbul’da yaşanan terör saldırıları sebebiyle yayımladığı mesajda şu ifadeler yer aldı:

“Dün akşam saatlerinde İstanbul Beşiktaş Vodafone Arena Stadı ve Maçka Parkı yakınlarında meydana gelen terör saldırıları hepimizi derin bir acıya sevk etmiştir.

 

 

BAHÇELİ'DEN TERÖR AÇIKLAMASI

MHP Lideri Dr. Devlet Bahçeli İstanbul’da yaşanan terör saldırısıyla ilgili bir açıklama yaptı.

 

Bahçeli, şunları söyledi:

 

 

“İnsan kanından beslenen, en küçük acıma duygusuna, vicdan kırıntısına sahip olmayan şerefsiz terör cellatları dün gece İstanbul’u kana bulanmıştır.

 

Mevlid Kandili'ni idrak ettiğimiz bugün de milletimiz infial içindedir. Hainler bir kez daha sahneye çıkmışlar ve Türkiye'yi yasa boğmuşlardır.

 

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Egosu yüksek kişi daha fazla öfkeleniyor!
Egosu yüksek kişi daha fazla öfkeleniyor!
Zorlu mera, DAP İdaresi’nin desteğiyle yeniden canlandı
Zorlu mera, DAP İdaresi’nin desteğiyle yeniden canlandı