YAZ EVLADIM
Tellal

YAZ EVLADIM

Advert

TERÖRLE MÜCADELEDE AKADEMİ GERÇEĞİ

Adli Bilimciler Derneği Başkanı ve Adli Tıp Uzmanı Prof. Dr. Hamit Hancı, Türkiye’de terörle mücadelenin kalitesinin arttırılması, bilimsel yöntemlerle etkinliğinin geliştirilmesi, alanda çalışanlarla, bilimsel olarak araştırma yapanların bir araya gelerek bilgilerin paylaşılması için bir  akademi kurulması gerektiğini söyledi.

 

 

YUMURTAYI TOKUŞTURUYORLAR

Dolardaki yükseliş yumurtayı da vurdu.

Bayii ve Şarküteri sahipleri kamuoyunda yumurta üzerinden yapılan tartışmaları ise spekülatif olarak yorumladı

Yurtdışı ihraçla fiyatların bir nebze olsun arttığını kabul eden bayii ve satıcılar, yumurtadaki artışa ilginç bir örnekle kıyaslama yaptılar.
CHP, Salı günü Meclis Anayasa Komisyonu’nda görüşülecek olan Anayasa değişikliğine kalabalık bir vekil grubuyla katılacak. Uzun konuşmalar yapılacak. Gerekirse günlerce konuşulacak.

 

 

CHP UYARDI

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi ve TBMM Grubu, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında Parti Genel Merkezi’nde basına kapalı olarak toplandı. Toplantıda Cumhurbaşkanlığı sistemiyle ilgili Anayasa değişikliği teklifi konusunda izlenecek yol haritası belirlendi. Basına kapalı toplantıda Anayasa değişikliği teklifinin komisyon ve Genel Kurul aşamasına ilişkin izlenecek strateji masaya yatırıldı. Toplantı yaklaşık 6.5 saat sürdü, 50 milletvekili konuştu.

 

ŞANSSIZLIĞIN BÖYLESİ

Gümüşhane Merkez Altuntaş köyü nüfusuna kayıtlı Hüseyin Güner, Sultanbeyli Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Güner ile aynı isim ve soyismi taşımanın zorluklarını yaşıyor.

Gümüşhaneli vatandaşların kimi zaman istekleri ve şkayetleri karşısında zorlandığını belirten Altuntaş Köyü Dernek Başkanı Hüseyin Güner, ‘Ya telefonum  ya da kapım çaldığında benden bir şey talep ediyorlar oysa istekte bulunduğu kişinin ben değil amca oğlu Sultanbeyli Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Güner olduğunu söylememe rağmen ikna edemiyorum. Bazen bu zorluğu amcaoğlu Hüseyin Güner’de yaşıyor’ dedi.

CEM ARSLAN OLURDA DİNLENMEZ Mİ

İstanbul Aydın Üniversitesi, radyonun önemli isimlerini “Medya Günleri” panelinde ağırladı. Best FM'den Cem Arslan panelde, radyonun Türkiye'de ötelendiğine ve perde arkasında itildiğine dikkat çekerek, “Radyo medyanın ülkemizdeki basketbolu,” dedi.

 

PEHLİVANOĞLU DİYOR Kİ

Türkiye’nin temel sorunları var. Ve Türkiye bu temel sorunlarını çözmeden yada hafifletmeden nefes alamaz.

İslam dininin şehitlerin ölmediğine dair hükümlerini biliyorum. Ancak ne var ki; çocuklarını kara toprağa veren analara, babalara ve kocalarını kaybeden kadınlara yada babalarını yitiren yetimlere bunu anlatmak kolay değil. Çünkü ateş düştüğü yeri, en kavurucu şekilde yakıyor.

 

 

YAZILI AÇIKLAMA TANIDIK SÖZCÜKLER

MHP Lideri Dr. Devlet Bahçeli, Kayseri’de gerçekleştirilen terör saldırısıyla ilgili olarak açıklama da bulundu

MHP Lideri Bahçeli şunları söyledi:


Türk milleti felaket üstüne felaket yaşamaktadır. Türkiye Cumhuriyeti korkunç ve kanlı nitelikli kolektif bir terör kuşatması altındadır.


Her Türk vatandaşımız, vicdan ve vatan sevgisine sahip her insanımız terörizmin hain saldırılarına karşı nefret ve öfke doludur.


Terör bu sabah ülkenin güvenliği için şerefli görevlerini ifa eden askerlerimizi hedef aldı.
Bu alçaklığa lanet okumak artık acılarımızı hafifletemiyor. Her saldırı kenetlenmemizi güçlendiriyor öfkemizi artırıyor.
Bu pisliği görmezden gelenler, kendilerini çok daha net, çok daha açıkça belli ediyorlar. Halkımız dostunu da tanıyor düşmanını da.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Egosu yüksek kişi daha fazla öfkeleniyor!
Egosu yüksek kişi daha fazla öfkeleniyor!
Zorlu mera, DAP İdaresi’nin desteğiyle yeniden canlandı
Zorlu mera, DAP İdaresi’nin desteğiyle yeniden canlandı